10 wskazówek dotyczących zarządzania relacjami na duże odległości

0
99
Vanessa i Scott's Zdjęcie ślubne

Pozwólcie, że uda mi się to z drogi: relacje na duże odległości są Twardy.

Niezależnie od tego, czy nagle udało Ci się zarządzać relacją na duże odległości, czy ostatnie wydarzenia sprawiły, że twój osobisty związek stał się długodystansowy… istnieje wiele negatywna rozmowa dlaczego relacje na duże odległości nie działają. To dlatego, że rzeczy są po prostu Trudniejsze.

Istnieją cztery główne wyzwania w przypadku relacji na duże odległości:

 • Zaufania: Nie wiesz, co twój znaczący inny jest do.
 • Komunikacji: Zawsze istnieje bariera między tobą podczas rozmowy z partnerem.
 • Intymności: Nie ma fizycznego dotyku (oczywiście!).
 • Działania: Brak osobiście gotowania, chodzenie na siłownię, trzymanie się za ręce w parku, czy cokolwiek, co wiąże się z bliskością!

Tak, czy długodystansowe relacje pracy? Wiem, że na przykład Fakt oni to robią! Dlaczego? Ponieważ mam Doświadczonych to sam.

Mój mąż i ja byliśmy w długodystansowym związku przez cały rok, zanim przeprowadziliśmy się razem do tego samego miasta. Jesteśmy razem 14 lat!

Porozmawiaj o uaktualnienie relacji!

Teraz nie gwarantuję, że wszystkie relacje online mogą być szczęśliwe-ever-afters jak mój i mój mąż, ale oto, co 2018 badania kiiroo mówi:

60% par w związku długodystansowym pozostanie razem.

Podczas gdy relacje na długich dystansach są idealne do rozpoczęcia, musisz utrzymać długodystansową relację, aby działała na dłuższą metę. Oto najlepsze wskazówki, jak zarządzać relacjami na duże odległości.

Tworzenie procedury “Ja i Ty”

Wiesz, że stare powiedzenie, gdzie komunikacja jest kluczem? W relacji na duże odległości komunikacja to nie tylko Wszystko.

Długodystansowe relacje ty i twój kochanek są oddzielone

Dlatego Scott i ja stworzyliśmy coś, co nazywamy rutyną “Ja i Ty”. Tworzenie tej procedury obejmuje 2 kluczowe kroki:

 1. Czas blokowania komunikacji. Może to być ustalony okres każdego dnia, co drugi dzień, a nawet co 3 dni (staraj się nie iść dłużej niż to), gdzie oboje rozmawiają ze sobą (preferowane jest połączenie wideo). Jest to zasadniczo zaplanowany okres, w którym jesteś w stanie poświęcić 100% swojego czasu na siebie.
 2. Zobowiązać się do bloku. Jest to Kluczowe w związku. Upewnij się, że możesz w pełni zaangażować się w ten ustalony harmonogram i zapamiętać — im lepiej i częściej komunikujesz się z nimi, tym bardziej satysfakcjonujące jest relacja.

Najważniejszą częścią twojej rutyny Ja i Ty jest trzymanie się jej. Oboje mogą czuć się jak Światów od siebie, więc nie martw się o nadmierne komunikacji.

To jest ważniejsze, aby nadmiernie komunikować niż undercommunicate.

To dlatego, że jeśli nie komunikujesz się wystarczająco dużo, ryzykujesz utratę zaufania do partnera (więcej o tym później).

Możesz również aktualizować swojego partnera przez cały dzień, korzystając z różnych kanałów komunikacji:

 • Wiadomości tekstowe
 • Rozmowy wideo
 • Granie w gry
 • Wysyłanie zdjęcia
 • Pozostawienie notatki głosowej
 • Wysyłanie listu odręcznego

Więc jak stworzyć wielki Mnie i Rutyny w długodystansowych relacji? Oto jak…

 • Zacznij od zaufania. Nie ma wątpliwości, że zaufanie jest pierwszym krokiem do zarządzania długodystansowych relacji. Po tym wszystkim, dwóch z was może czuć się jak jesteś światy od siebie! Kiedy jesteś w związku na duże odległości, nie możesz mieć pojęcia, co twój partner może być do.
Zaufanie łączy Ciebie i Twojego kochanka
 • Mogą flirtować z innymi ludźmi (uśmiechnął się do baristy Starbucks zbyt długo!)
 • Możesz nie znać “ładna dziewczyna” on mówi do (to może być rzeczywiście jego kuzyn)
 • Nie ma długich luk w dzień nierozliczone (czy on naprawdę zdrzemnąć się na dwie godziny?)

Po pierwsze, nie zakładaj negatywu. Nie zakładaj automatycznie najgorszego, gdy twój partner nie wysyła ci sms-ów. Mieć trochę wiary! Zrozum, że ma swoje życie, i rzeczy po prostu się zdarzają.

Po drugie, produkować więcej oksytocyny. Jeśli masz problemy z budowaniem zaufania, możesz być chemicznie niski w cząsteczce zaufania, oksytocyny. Sprawdźk się nasze badania na oksytocynę i jak go poprawić!

Skutecznie się komunikują. Być może myślisz, że to oczywiste, prawda? Ale nie chodzi tylko o mówienie. Aby upewnić się, że dobrze komunikujesz się ze swoim partnerem, musisz wykonać 5 kroków:

 • Bez twardych ograniczeń. Bądź otwarty ze swoim partnerem i zostaw wszystkie tematy do dyskusji i zaakceptuj to samo w zamian.
 • Aktywnie słuchaj, zamiast czekać na następną turę mówić.
 • Unikaj emocjonalnych wymiocin. Twoje uczucia są ważne, ale powinieneś nauczyć się kontrolować swoje emocje przed zwolnieniem tego wszystkiego na partnera.
 • Użyj trochę humoru. Humor jest niesamowitym składnikiem, aby promować pozytywny nastrój!
 • Wybacz i zapomnij. Nie każdy jest doskonały!

Krok akcji: Każdy długotrwały związek potrzebuje ja i ty rutyna. Jeśli jeszcze go nie masz, porozmawiaj ze swoim znaczącym innym i stwórz go teraz!

↑ Spis treści ↑

Wykorzystaj swój język miłości

Dr Gary Chapman ukuł termin “języki miłości”, aby wyjaśnić, w jaki sposób wyrażamy i przyjmujemy miłość. Ale języki miłości nie są Tylko dla romansu! Języki miłości są niezwykle ważne w relacji długodystansowej. Możesz być prysznicem innych znaczących z jednego rodzaju miłości, kiedy naprawdę dobrze reagować na inny rodzaj miłości.

Jakim językiem miłości jesteście ty i twój znaczący inny? Weź udział w naszym quizie Love Language, aby dowiedzieć się, na które z poniższych kategorii najlepiej odpowiadacie Ty i Twój partner.

Weź udział w quizie na temat języka miłości

 • Czy ty lub Twój partner cenisz sobie czas jakości? Miłośnicy czasu jakości muszą spędzać najwięcej czasu ze sobą. Czy to poprzez połączenia wideo, wypróbowanie różnych działań (patrz Wskazówka #7) lub po prostu SMS-y przez cały dzień, upewnij się, że twój partner czuje się kochany, spędzając z nimi czas!
 • Uwielbiasz dawać lub otrzymywać prezenty? Następnie wysyłaj prezenty do siebie! Zobacz następną wskazówkę, aby uzyskać więcej informacji.
 • Czy kochają akty służby? Oto, co możesz zrobić: pozwól im wybrać film. Zapłać za rachunek. Zapytaj ich, jak możesz poprawić ich dzień. Kup im kartę podarunkową do lokalnego spa. Zaplanuj na następne wakacje. Daj się kreatywni!
 • Najtrudniejszym językiem miłości do zaspokojenia między parami długodystansowymi jest dotyk fizyczny. Nie ma prawdziwego zamiennika rzeczywistego dotyku, ale Jest dobrą alternatywę (więcej na ten temat w Tip #4).
 • Miłość, aby usłyszeć słowa afirmacji? Upewnij się, że otrzymujesz słowa, które chcesz poczuć się kochanym. Być może będziesz musiał stale słyszeć od swojego znaczącego innego, jak bardzo jesteś kochany za pewność, lub chcesz komplementy od partnera, aby czuć się wyjątkowy i wyjątkowy.

Większość ludzi ma jeden główny język miłości i jeden drugi. Ważne jest, aby zadać test lub poprosić partnera, aby można wykorzystać je na swoją korzyść!

↑ Spis treści ↑

Podaruj niespodziankę!

Jaki jest jeden z najlepszych sposobów, aby utrzymać długodystansowy związek ekscytujące i zabawne?

Wysłanie niespodzianki!

Niespodzianki mogą być niczym od prostego prezentu, który zamawiasz online, do rzeczywistego pokazywania się osobiście na krótką wizytę. Niespodzianki są tak zabawne, ponieważ mówią o wiele więcej niż tylko odbieranie wiadomości tekstowych, a nawet telefon. Mój mąż absolutnie Kocha kiedy wysyłam mu mały prezent, jeśli jestem w długiej podróży służbowej i dostaję dodatkową korzyść z dobrego samopoczucia, kiedy daję!

Więc daje niespodziankę, że łatwe? Po prostu wysyłając jakikolwiek prezent? Cóż, według nauki… Nie.

Oto dlaczego:

 • Załóżmy, że idziesz do internetu, znajdziesz ładne ciemne czekoladki i pomyśl”Słodkie! Mój partner będzie absolutnie miłość to!” Więc wysłać go do partnera jako prezent niespodzianka …
 • Tylko po to, aby dowiedzieć się, że nienawidzą ciemnej czekolady. Bez take-backs!

Według badań Elizabeth Dunn, profesor psychologii na Uniwersytecie Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie–

Dawanie niepożądanych prezentów partnerowi może czasami spowodować, że negatywnie zastanowią się nad przyszłym potencjałem związku.

Mogą myśleć coś na wzór tego: “___ mnie nie rozumie! Dlaczego miałby mnie kupić ___? Czy ___ mnie w ogóle nie rozumie?”

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak powiedzieć “nie” innym
Następny artykułDlaczego podwójna randka?
Damian
Mam na imię Damian i od zawsze interesuję się psychologią. Jako 28 latek potrafię rozpoznać ludzkie potrzeby oraz problemy. Moje hobby to żeglarstwo lecz bardziej interesuje mnie psychologia i człowiek.