6 sposobów, aby pożegnanie było łatwiejsze

0
146
6 sposobów, aby pożegnanie się łatwiejsze po długiej podróży relacji

Jaki jest jeden z najlepszych momentów w każdym związku długodystansowym?

“cześć”. 10 wspaniały second, kiedy wszyscy czekający na następną wizytę Wreszcie i są w twoich ramionach.

A co jest jednym z najtrudniejszych momentów w każdym związku długodystansowym?

“Do widzenia”. Oni absolutnie ssać, i nie wydają się być znacznie łatwiejsze w czasie. W rzeczywistości wiele osób uważa, że Trudniejsze.

Ale oto dobra wiadomość o pożegnaniu po wizycie: Jeśli pożegnanie jest trudne i smutne, oznacza to, że istnieje tam więź emocjonalna, która coś znaczy. Jeśli wyjadą lub wrócisz do domu z pożegnania, a dom (i twoje życie) czuje się całkowicie i nienaturalnie pusty bez nich w pobliżu, oznacza to, że ci zależy. Dużo!

Niech ból serca przypomni ci, że ta cała długa rzecz jest tego warta, i że Będzie ponownie się zobaczyć. I bądź łagodny ze sobą. Pożegnania są trudne, nie ma dwóch sposobów na to. Dowiedz się, co pomaga uczynić je nieco łatwiejsze dla Ciebie, i co działa, aby czujesz się mniej nędzny potem.

Oto pięć rzeczy, które mogą pomóc przed, w trakcie i po pożegnaniu się w związku długodystansowym.

1. Staraj się zachować swój umysł w teraźniejszości przed
dzień wyjazdu

Po raz pierwszy Mike i ja spotkaliśmy spędziliśmy dwa tygodnie razem. Pod koniec tych dwóch tygodni byliśmy w domu kilku wspólnych przyjaciół, w Melbourne, i oboje mieliśmy wieczór, w którym czuliśmy się zmęczeni, cicho i nisko. Jeden z moich przyjaciół spojrzał na nas tej nocy i powiedział: “Ty dwa już się żegnasz, prawda?”

Miała rację, byliśmy. Wiedzieliśmy, że rozstaniemy się w ciągu 48 godzin na czas nieokreślony i to nas ciągnęło w dół.

Więc może to być trudne do zrobienia (wiem!), ale staraj się zachować swój umysł w teraźniejszości, gdy jesteś razem. Nie trać zbyt wiele czasu i energii myśląc o pożegnaniach lub co będzie dalej. Zwłaszcza jeśli masz mniej niż tydzień razem, skup się na bycie Razem. Będziesz miał dużo czasu, aby pomyśleć lub porozmawiać o tym, co będzie dalej Po żegnasz.

2. Zaplanuj, aby zrobić coś, co będzie dobre dla Ciebie po pożegnaniu

Zaplanuj coś, co jest Dobry
po pożegnaniu. To nie zawsze może być to, co Czuć jak robi w tej chwili, ale
poznać siebie…

Jeśli wychodzisz na kolację z przyjaciółmi będzie lepiej dla Ciebie niż pobyt w domu sam oglądania telewizji i jedzenia cały pojemnik Ben & Jerry’s (zawsze Mój preferowaną metodą radzenia sobie z pożegnaniami), a następnie wyjść na kolację. Zrób to, nawet jeśli to, co wolisz zrobić w tej chwili jest pobyt w domu z telewizorem i lody.

Zadaj sobie pytanie, co będzie dla Ciebie dobre, a nie tylko to, co może
czuć się dobrze w tej chwili (choć czasami są to samo). Kiedy
są one Nie to samo, jednak,
zrobić to, co jest dobre dla Ciebie.

3. Pamiętaj, że będziesz na emocjonalnym wału
przez kilka najbliższych dni, w szczególności

Długodystansowe relacje stawiają wszystkich na emocjonalnym roller coasterze. Jednak kilka tygodni podjazdy i upadki i pętle są bardziej strome i szybsze niż zwykle.

W ciągu pierwszych kilku dni do tygodnia po pożegnaniu po wizycie, prawdopodobnie będziesz w prawdziwej sekcji w górę iw dół kolejki górskiej LDR.

Ups są naprawdę zabawne, a szczęście i energia, które można uzyskać od patrzenia na zdjęcia i przeżywania wizyty, zwykle jest niesamowite. Ale prawdopodobnie będzie kilka w dół razy mieszane tam, zbyt- chwile, kiedy czujesz się naprawdę przygnębiony, lub next-guess siebie lub swojego związku, lub czuć się przytłoczony zastanawiając się, czy kiedykolwiek będziesz w stanie zrobić to działa.

W czasie przestoju może pomóc pamiętać, że jesteś na roller coaster, a ten odcinek toru przejdzie. Po prostu trzymaj się i trzymaj się tam.

4. Zrób coś miłego dla innych znaczących

Po ich nie ma, trochę tej energii po wizycie i zrobić coś miłego dla innych znaczących. Ułóż paczkę opieki, wyślij im pocztówkę lub napisz do nich kilka otwartych liter.

Jest to świetny sposób, aby zrobić coś ze wszystkimi emocjami pent-up I dać partnerowi prawdziwy impuls, gdy go otrzymają, tydzień lub więcej później. Ponieważ, są szanse, że dostaną twój pakiet w odpowiednim czasie są one zaczynają uderzać w niski poziom po wizycie.

Obrazu

5. Czy wszystko, co admin życia, który musi robić

Nie mówię, że powrót do domu z upuszczenia partnera na lotnisku i zakładanie dwóch ładunków prania jest Zabawy. Nie jest. Ale jeśli masz zamiar czuć się nisko, równie dobrze możesz czuć się nisko i jakbyś zadbał o jakieś “rzeczy”, które wymagają.

Więc oczyścić łazienkę, umieścić na pranie, zrobić zakupy spożywcze i zorganizować to, co masz zamiar jeść w tygodniu, zapłacić rachunki, kupić te rzeczy, których nigdy nie dostać się do podnoszenia (howdy, czyszczenia piekarnika i ręczniki papierowe). Zrób coś, co musi robić. W ten sposób możesz poczuć się, jakby coś osiągnąłeś, a to zmierza we właściwym kierunku emocjonalnym.

6. Rozpocznij planowanie następnego powitania

Po smutku pożegnania, może naprawdę pomóc szybko rozpocząć planowanie następnego powitania!

Kiedy będzie można zobaczyć się ponownie? Nie ma znaczenia, jak daleko w przyszłość to będzie musiało być. Nawet jeśli wiesz, że będziesz musiał poczekać rok lub dłużej, zacznij planować Nwo kiedy i jak będziesz mógł zobaczyć siebie nawzajem. To daje coś, aby zacząć czekać, prawo, gdy prawdopodobnie czujesz się najbardziej przygnębiony.

Co sprawia, że czujesz się lepiej po wizycie LDR?

Obrazu


Bądź w kontakcie, rejestrując się na mój bezpłatny 5-dniowy kurs, LDR Essentials.


Dowiedz się:

  • 10 zaskakujących sposobów, które wprowadzają w LDR jest dobre dla Ciebie
  • 10 pytań, które należy zadać sobie na początku
  • 3 duże pułapki LDR (i jak ich uniknąć)
  • 4 zabawne zajęcia LDR prawdopodobnie nie próbowałeś, i więcej …

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTa wskazówka naprawdę działa spotkaj więcej mężczyzn po 50
Następny artykułSalve w świecie pandemii
Karolina
Mam na imię Karolina i mam 27 lat. Z zawodu jestem fryzjerką i co dzień słyszę wiele historii od ludzi. Zawód fryzjera to też moje hobby. Dużo rozmawiam i poznaję ciekawych ludzi.