Chcesz czuć się pewniej po rozwodzie?

0
88
Chcesz czuć się pewniej po rozwodzie?


Po rozwodzie i separacji i coraz bardziej pewny siebie, jest jeden “ukrywanie się w oczach” bariera, która będzie cię od osiągnięcia swoich celów.

I to otacza się gówniami ludźmi po rozwodzie.

Wiesz * dokładnie * kim są …

 • Nachalny z niechcianych porad, które sprawia, że wątpisz w swoje decyzje
 • Catty suka z snide komentarze i again-handed komplementy
 • 10, kto cię obwinia i sprawia, że jest ofiarą, gdy wołasz ją na jej gówno.

Brzmi jak ktoś, kogo znasz?

Dosłownie każda kobieta zajmuje się tymi gówniakami na co dzień. A jego komentarze są tak bolesne, ponieważ wiedzą, który przycisk twojego do pchania. Znają cię od dłuższego czasu i znają twoje bolące plamy, wyzwalacze i luki w zabezpieczeniach.

Dlatego jeden z ich komentarzy może zostawić cię zdewastowany na kilka dni.

Tajemnica toksycznych ludzi w twoim życiu…

100% tej krytyki nie ma z tobą nic wspólnego. Ona jest projekcji własnej niepewności na ciebie ona nie bierze odpowiedzialności za własne gówno.

Pamiętasz czas, kiedy twoja siostra powiedziała: “ta sukienka wygląda trochę na ciebie, nie sądzisz?”, chociaż wiedziała, że liczysz kalorie i idziesz do jogi trzy razy w tygodniu?

Ona jest gwarantowana wszedł na skalę tego ranka i był 12 funtów cięższe po tym rejsie.

Pamiętaj, że czas masz, że promocja w pracy i zamiast pogratulować, twoja matka powiedziała: “Och, więc myślę, że oznacza to, że będziesz spędzać jeszcze mniej czasu ze swoimi dziećmi.”

Jak, WTF?!

Zagwarantowała, że czuje się oburzona, że zrezygnowała z pracy, aby pozostać w pełnym wymiarze godzin ze swoimi dziećmi i nie wróciła do pracy.

Więc, co chcesz z nią zrobić?

 1. Kontynuuj, aby pozwolić im chodzić po tobie, mówiąc: “to tylko ona”. Ta opcja jest ryzykowna jak gówno, ponieważ narażasz się na ryzyko ciągłej frustracji i zranienia uczuć.
 2. Stań w obronie siebie. To nie musi wyglądać jak walka Jerry Springer. Ale to wymaga odwagi.
  1. “Hej (wstawić imię osoby), to naprawdę boli moje uczucia, gdy nie / powiedzieć (wstawić szkodliwe działanie tutaj). Chciałbym prosić, aby zachować te komentarze do siebie.
  2. “Hej (wstaw imię osoby). Zauważyłem, że jesteś zawsze komentując lub dając mi niechciane porady na temat mojego rozwodu / wygląda / waga / odzysku / wstawić, co zawsze komentując. Prosiłbym, abyście już tego nie robili, przynajmniej dopóki specjalnie nie poproszę waszej rady.”

Tak, szybkie heads-up, gdy stanąć w obronie siebie. Jeśli dana osoba ma jakąkolwiek ilość inteligencji emocjonalnej, mogą zrobić krok wstecz i powiedzieć, “Och, wow.. Przepraszam. Nie chciałem sprawiać, że czujesz się źle”, czy coś na wzór tego.

Lub… mogą stać się defensywne i włączyć go na ciebie. Mogą powiedzieć: “Staram się ci tylko pomóc. Jeśli nie chcesz mojej szczerej opinii, to dobrze.” A potem mogą stomp absent lub powiesić telefon lub stonewall ty lub inne 5-letni-at-the-plac zabaw gówno.

Jeśli ta reakcja wystąpi, to jest OGROMNA CZERWONA FLAGA, że może ta relacja jest niezdrowa. To nie jest koniec świata, to tylko okazja do ustanowienia zdrowych granic.

Aha, i dostaję nie może być po prostu w stanie odejść od tej osoby tak łatwo. Może być krewną lub bliską przyjaciółką.

Ale pamiętaj, jest związane z kimś nie daje im carte blanche traktować cię jak gówno po rozwodzie. Albo kiedykolwiek.

To wymaga herkulesowego wysiłku, aby być na tyle pewny siebie, aby mówić i stanąć na ziemi, gdy odepchnąć. Ale do tego czasu, pamiętaj:

 1. Należy pamiętać, że niektóre z najbardziej toksycznych osób mogą być najbliżej Ciebie
 2. Ich gówno-rozmowa nie ma nic wspólnego z tobą, ale wszystko, co ma wspólnego z ich niepewności
 3. Masz moc, aby mówić za siebie
 4. Członkowie rodziny i bliscy przyjaciele * nie * dostać się do rzucania cień tylko dlatego, że są w twoim życiu.

Więc, jak o tobie? Czy masz bliskich przyjaciół i rodzinę, którzy cię położyli? I jakie dwa kroki podejmiesz następnym razem, gdy to się stanie? Odpowiedz na komentarze i daj mi znać.

Wyznaczanie granic i zdobywanie odporności jest trudne, zwłaszcza gdy twoja samoocena jest w toalecie. Ale jeśli jesteś gotowy, aby przejąć kontrolę nad swoją przyszłością, umów się na szybką rozmowę ze mną, aby uzyskać darmowy plan działania Ponder Lady. Nie mogę się doczekać, aby usłyszeć od ciebie!

Xo

Martha

PS-Stojąc do toksycznych ludzi w swoim życiu nie jest zabawa, ale to jest kluczowe, jeśli chcesz odzyskać pewność siebie. Jeśli jesteś gotowy, aby stanąć w obronie samemu, ale może skorzystać z pomocy, zarezerwuj sesję już dziś!

PPS-Adore 10 weblog? Zapisz się już teraz i podziel się ze znajomymi!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak wiedzieć, czy warto zainwestować w związek
Następny artykułPrzestań pytać kiedy planujecie dzieci
Karolina
Mam na imię Karolina i mam 27 lat. Z zawodu jestem fryzjerką i co dzień słyszę wiele historii od ludzi. Zawód fryzjera to też moje hobby. Dużo rozmawiam i poznaję ciekawych ludzi.