Dlaczego podwójna randka?

0
61
Dlaczego rzadko podwójna data |

Phil i Sarah to dwaj z naszych ulubionych ludzi na świecie. Marc i kocham spędzać czas z tą parą. Są zabawne i inteligentne, kochają jedzenie i są zawsze otwarte na odkrywanie nowych rzeczy – tak jak my. Są mili, ciekawi, angażują i nieskończenie ciekawi. In addition, nasze dzieci są prawie dokładnie w tym samym wieku i w końcu uczymy się tak wiele od siebie. Szczerze mówiąc, byłoby kuszące, aby dzielić się z nimi każdą randkę.

Ale jest tylko jeden problem…

Jak widzę, podwójna information nie jest w rzeczywistości randką w nocy. Dlaczego? Ponieważ łączysz się z drugą parą, a nie ze sobą.

Zanim się nie zgodzisz, posłuchaj mnie!

Jeśli dostosujesz się do idei, że facts noc jest czas przeznaczony dla dwóch osób, aby celowo połączyć się ze sobą, możesz zacząć widzieć, dlaczego dodanie kolejnej pary może rzucić klucz w prace.

Jeśli moim celem na randkę jest naprawdę wkroczyć do świata mojego partnera, usłyszeć, co się dla niego dzieje, dać mu przestrzeń do dzielenia się swoimi doświadczeniami, zmartwieniami, marzeniami i codziennymi triumfami i cierpieniami, to czy nie ma sensu, abym był w rozmowie z nim – i tylko on?

Z mojego doświadczenia wynika, że nie rozmawiam z Marcem zbyt wiele, gdy jesteśmy z inną parą. W rzeczywistości, może nie mówić do niego w ogóle, ponieważ będę tak koncentruje się na łączeniu się z innymi parami. Możemy porozmawiać trochę w drodze do restauracji iz powrotem, ale będę brakowało na prawdziwy sok naszego czasu razem … szansę, aby naprawdę poznać i poczuć się przez niego znany … możliwość pielęgnowania i odczuwania miłości… możliwość uznania i uznania.

Zdjęcia: Absolutely free Tiny Phrases (web site)

W tygodniu jest 168 godzin. Większość z nas prawdopodobnie spędzi 56 osób śpiących, kolejne 40-50 pracujących i dojeżdżających do pracy. Tak, ten pozostawanie 60 (ish) godziny dostać zjedzony w górze przy pewien grono od zobowiązania i objazdy, wliczając w to gotowanie, spożywczy zakupy, chodzenie 10 pies, uderzanie 10 siłownia, czas rezygnować ten kojcy i Tv set oglądanie. Jeśli masz szczęście wyrzeźbić trzy godziny, aby spędzić wyłącznie z partnerem, to około 2% twojego życia harmonogram. 2%! To wszystko, co pozostało, aby spędzić jeden na jednego z osobą, której poświęciłeś swoje życie.

Czy widzisz, jak 10 mały kawałek “tortu czasu” całkowicie zjada się, gdy dzielimy się nim z inną parą?

I całkowicie to rozumiem! To tyle zabawy być z inną parą, zwłaszcza gdy to był trudny tydzień i chcę po prostu wyjść poza moje życie i uciec na kilka godzin. Szczerze mówiąc, w czasach, gdy Marc i ja czuliśmy się naprawdę odłączeni, jak nie jesteśmy po prostu na tej samej stronie, to rzeczywiście łatwiej jest być z inną parą niż tylko z nami dwoma na własną rękę. Druga para może być tak wielkim buforem, odwróceniem uwagi od rzeczy, o których po prostu nie chcemy rozmawiać lub kwestii pozostawionych bez odpowiedzi.

Więc tak… Czasami chcę być z inną parą, ponieważ pod wieloma względami może być więcej zabawy. Ale to, czego chcemy i czego naprawdę potrzebujemy, nie zawsze pasuje do siebie, prawda? Jeśli chodzi o nasze zaangażowanie w pozostawanie w kontakcie i bycie kochającym i miłym dla siebie nawzajem, podwójna randka po prostu nie wypełnia naszych zbiorników miłości.

Oczywiście, jesteśmy całkowicie gra dla Okazjonalnych podwójnej daty. Mamy prawie konsekwentnie noc randki co tydzień, a jeśli raz w miesiącu lub co drugi miesiąc dzielimy 10 czas z inną parą, nie jesteśmy prawdopodobnie przeznaczone do kanapy terapii małżeńskiej. I jestem zobowiązana do posiadania wspaniałych przyjaźni z parami w naszym życiu.

Jednak w hierarchii relacji, jestem zobowiązana do Marca więcej. On jest pierwszy. Jesteśmy na pierwszym miejscu. Więc idź mieć podwójne daty. Ciesz się nimi! Ale pamiętaj, aby odłożyć trochę więcej czasu tylko dla ciebie dwa, jak również.

Daj nam znać swoje myśli

Czy się zgadzasz? Nie zgadzasz się? Masz inną perspektywę? Napisz do nas! Chcielibyśmy usłyszeć twoje myśli i spostrzeżenia w sekcji komentarzy poniżej.

INFORMACJE O AUTORZE

Kristen Manieri jest założycielem i redaktorem Date Night time Guideline, a także płodnym niezależnym pisarzem. Regularnie pojawia się w FOX35 Orlando i występuje w Great Housekeeping Magazine oraz na Babble.com. Kristen mieszka w Orlando z mężem Marcem i dwiema córkami. Posłuchaj jej na Synced Life, podcast poświęcony rozmowy na temat ludzkiego związku.