Dodaj spontaniczność do randki

0
63
Data grosza

Spontaniczność, szczególnie dla par, które są ze sobą od dawna, jest nieuchwytnym stworzeniem. Ale według naukowców z State College of New York w Stony Brook, nowość jest kwintesencją jakości szczęśliwych par. Tak trudne, jak to może być, aby poświęcić czas i wysiłek mózgu, aby veer z naszych typowych objazdów nocy daty, próbując nowych rzeczy, jak para ma ogromne wypłaty, zarówno dla naszych mózgów i naszych relacji.

Więc Kiedy po raz pierwszy dowiedziałem się o transformacyjnych mocach daty grosza, byłem ciekawy i zaintrygowany.

JAK TO DZIAŁA

Mieć swój grosz i datę w ręku. Kiedy wskoczysz do samochodu, wybierz datę z numerem od 1 do 20. To jest liczba razy będzie flip monety. Jak zaczniesz toczenia z podjazdu, pasażer będzie odwrócić grosza.

Głowy to skręt w prawo, a ogony to skręt w lewo.

Na każdym skrzyżowaniu można natknąć, odwrócić grosza i skręcić w odpowiednim kierunku. Po osiągnięciu wybranego numeru rozejrzyj się i poszukaj tam swojej daty!

NASZE PIERWSZE DOŚWIADCZENIE

Mieszkamy w granicach miasta i zdecydował, 12 koziołki byłoby odpowiednie, aby wylądować nas w pobliżu restauracji jakiegoś. Kiedy zaczęliśmy jeździć, wiedziałem, że naszym ostatecznym celem będzie centrum z mnóstwem lokali gastronomicznych. Chłopiec, myliłem się! Z każdym flip prowadzi nas z dala od centrum, zacząłem się trochę denerwować.

Pojechaliśmy kilka dzielnic, zanim w końcu wylądował na głównej drodze. Nie mogę powiedzieć, ile razy śmialiśmy się z kierunku, w jakim prowadził nas nasz grosz w tym wzdłuż ulic, o których istnienie nie wiedziałem. Straciliśmy nawet grosza w pewnym momencie przed odzyskaniem go między siedzeniami. Ogony to jest!

Kiedy dotarliśmy do dwunastej klapki, byliśmy między miastami i w centrum handlowym ze striptizem z zacienionym chińskim bufetem wpatrując się w twarz. Chociaż jestem przekonany, że to dodałoby do wesołości i spontaniczności wieczoru, nie chciałem przypadkiem mój warczący brzuch na nim.

Po rozmowie zgodziliśmy się, że powinniśmy trochę nagiąć zasady i dodać jeszcze trzy koziołki. Dwa koziołki później, jesteśmy na terenie parku przemysłowego. Uh oh! Tylko jeden flip w lewo i rzeczy wyglądają ponure! Głowy… w prawo skręcamy. Dzięki Bogu to wylądowało nas w centrum miasta nad. Natknęliśmy się na restaurację na nieznanej ulicy i postanowiliśmy dać jej szansę. Przyznam, że było o wiele lepiej niż nasza pierwsza opcja. Podróż do naszego ostatecznego celu była zabawna. To będzie information, którą robimy ponownie!

PRZEMYŚLENIA NA TEMAT DOŚWIADCZENIA

W czasach, gdy większość z nas czuje potrzebę kontrolowania prawie wszystkiego, może być trudno puścić i zostawić datę na szansę. Bez rezerwacji kolacji i bez planu? Żartujesz??!! Ale czułem się jak przygoda i fajnie było zostawić życie na spokojnie na raz.

Ponadto, to była ulga, aby nie trzeba niczego planować i uświadomiło mi, że istnieje więcej dróg prowadzących do szczęścia niż doskonale zaplanowana trasa. Wskakuj do samochodu, po prostu jedź i baw się tam, gdzie wylądujesz. Jak to jest z życia, objąć chwilę i pielęgnować czas spędzony z ukochaną osobą. To właśnie te małe chwile budują relacje i tworzą trwałe wspomnienia, aby powtarzać raz po raz.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE PLANOWANIA DATY GROSZA

  • Przede wszystkim zachowaj otwarty umysł i bądź elastyczny! Szanse są wysokie może skończyć się brak opcji na posiłek. Ale to część doświadczenia. Ciesz się wspomnieniami i śmiechem, które tworzysz razem.
  • Pakowanie niektórych nibbles do nosh byłoby mądre. Możliwe, że ostatecznym celem podróży będzie otwarte pole, park, centrum handlowe ze striptizem bez restauracji (lub wątpliwych opcji) lub park przemysłowy. Przygotowanie deski charcuterie z winem towarzyszyć jest świetną alternatywą. Zjedz pod gwiazdami!
  • Wybierz liczbę rzutów na podstawie twojej lokalizacji geograficznej. Lub zacznij bliżej centrum restauracji, więc zmniejszyć swoje szanse na zakończenie w środku nigdzie. Ludzie miasta mogą chcieć wybrać większą liczbę, podczas gdy mieszkańcy wsi mieszkający wśród wielu otwartych backroads może chcesz wybrać mniejszą liczbę, aby nie skończyć godzin z domu. Chociaż, to może być zabawa eskapada!

PENNY Info Z NIESPODZIANKĄ

Jeśli mieszkasz w dużej aglomeracji z dużym wyborem dla transportu publicznego, dlaczego nie wybrać numer dla ilości przystanków, które miniesz przed opuszczeniem statku. Po przybyciu na przystanek, wyciągnąć grosza i przerzucić tę samą liczbę razy na każdym przejściu idziesz do.

Bez względu na to, gdzie skończysz i co robisz, pamiętaj, że twój wspólny czas nawiązywanie połączenia jest tym, o co w tym wszystkim chodzi. Baw się dobrze i ciesz się przygodą.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł11 porad ekspertów by być lepszym.
Następny artykułDlaczego po rozwodzie nadal czuję się tak okropnie?
Damian
Mam na imię Damian i od zawsze interesuję się psychologią. Jako 28 latek potrafię rozpoznać ludzkie potrzeby oraz problemy. Moje hobby to żeglarstwo lecz bardziej interesuje mnie psychologia i człowiek.