Jak stworzyć własne spa

0
112
spa data noc

Przez Tasha Harrison
Właściciel/ Dyrektor Wydarzenia, Wieczne Wydarzenia

Jeśli jesteś jak większość pracujących dorosłych, dzień w spa z kimś, kogo kochasz, jest wspaniały, ale trudny do zdobycia. Prowadzimy pracowite życie przez większość czasu, prawdopodobnie nie dając wystarczająco dużo czasu na odpoczynek, relaks i odmłodzanie. Nawet jeśli zrobisz czas, dzień w spa dla dwóch osób przywróci Ci setki dolarów…. lub tak myślałeś.

Kiedy drogie spa dzień nie jest w kartach rozważyć planowanie stay-at-home spa information noc z wszystkich pampering oboje zasługują. Oto przewodnik po stworzeniu nocy zen, bez wychodzenia z domu.

Przygotuj się na spokój

Stworzenie uspokajającego, relaksującego środowiska wymaga trochę przygotowania z wyprzedzeniem.

  • Znajdź wygodny pokój: może to być twój salon, sypialnia lub lanai. Upewnij się, że jest prywatny, odebrany i wolny od bałaganu.
  • Wybierz kilka świec / olejki eteryczne: Chwyć niektóre już własne lub kupić kilka świec w zapachu, który kochasz. Lub biust, że dyfuzor oleju i umieścić w swoim ulubionym olejku. Uwielbiam mieszanie lawendy z miętą pieprzową lub drewnem cedrowym.
  • Ubierz część: Rozłóż kilka pluszowych szlafroków i kapci lub luźne bawełniane ubrania dla was obojga- coś, co byłoby wygodne wylegiwanie się.
  • Zagraj relaksującą muzykę: Umieść na stacji Spa na Pandorze lub muzyki klasycznej. Cokolwiek pomoże Ci odejść w stan błogości.
Stay-at-Home Spa Data noc
Kredyt graphic: southwestexteriors

Spa Potrzeby

  • Maska do twarzy: Wybierz jedną z tych prostych masek do twarzy z awokado i zakup niezbędnych składników. Możesz nawet mieć je wszystkie w spiżarni! Twoja skóra ci podziękuje!
  • stóp moczyć: wybierz jeden z tych 11 niesamowite moczy stóp. Podgrzać trochę wody (nie za gorąco!) i wlać zarówno do dużej umywalki lub miski. Usiądź wygodnie i niech 10 stres topnieje!
  • Masaż: Trochę oleju kokosowego i używać go, aby dać partnerowi wielki masaż pleców lub stóp. Jeśli chcesz popisywać się trochę, dodać kilka olejków eterycznych do oleju kokosowego. Copaiba lub Idaho Balsam Fir są wspaniałe do masażu. Szczególnie kochamy ten olejek do masażu z Aveda z wintergreen olejek eteryczny na ból, zmęczone mięśnie. Jeśli czujesz się bardzo splurgy, można mieć dwóch masażystów przyjść do domu za pośrednictwem aplikacji Masaż kliknięć i niech wykonują całą pracę.
  • bubble bath: wyrwać swoją najlepszą kąpiel bąbelkową i uzupełnić dwa kieliszki do szampana, jak oboje chłonąć trochę relaksu w miłej, gorącej kąpieli. Dodaj bomby do kąpieli i sole do kąpieli i wyłóż wannę świecami.
  • Cichy: Poświęć trochę czasu, aby po prostu być z tym, który kochasz. Ciesz się samotnością!

Tam. Teraz nie czujesz się niesamowicie? Czasami biorąc tylko kilka krótkich godzin, aby skupić się na sobie, zrelaksować się i odmłodzić to wszystko, czego potrzebujemy, aby wyjść i ponownie zmierzyć się ze światem. Wypatrujcie więcej pomysłów w tej serii Continue to be-at-Household Day Night time!


INFORMACJE O AUTORZE

Tasha Harrison jest współwłaścicielem/dyrektorem ds. Wydarzenia wieczne, firma zajmująca się planowaniem i projektowaniem wydarzeń z siedzibą w Orlando, specjalizująca się w weselach, imprezach korporacyjnych i towarzyskich. Śledź wieczne wydarzenia na Facebook/Instagram.

Stay-at-Home Spa Data noc
Zdjęcia: trendingpost

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak powiedzieć nie – Osobista doskonałość
Następny artykułPrzyciągam bratnią duszę
Damian
Mam na imię Damian i od zawsze interesuję się psychologią. Jako 28 latek potrafię rozpoznać ludzkie potrzeby oraz problemy. Moje hobby to żeglarstwo lecz bardziej interesuje mnie psychologia i człowiek.