Mój małżonek mnie opuścił. – Przetrwanie twojego splitu

0
109
Mój małżonek mnie opuścił. - Przetrwanie twojego splitu


W przypadku porzucenia małżonka, aka, kiedy myślałeś, że małżeństwo było w porządku i czekaliście na swoją przyszłość razem, a następnie POOF! Twój małżonek, z nikąd, mówi te szokujące słowa …

“Odchodzę”.

“Chcę z tego małżeństwa.”

“Oboje wiemy, że to nie działa (ale nie wiedziałeś!). Wyprowadzam się.”

“Chcę cię z domu. Nie chcę już być z tobą żonaty.”

W związku z tym, to druzgocące, gdy twój małżonek kończy rzeczy bez ostrzeżenia, zwłaszcza, gdy rzeczy wydawały się dobre dla Ciebie, i nie było żadnych oznak, że rzeczy były złe.

Ale tutaj robi się lepki.

Próbując dowiedzieć się, “dlaczego odeszli?” będzie spowolnić, a nawet zatrzymać, swoje uzdrowienie.

W rezultacie, może spędził miesiące …nawet lat… wracking mózgu, próbując dowiedzieć się, dlaczego twój małżonek tylko się i w lewo, gdy myślałeś, że małżeństwo było w porządku.

W rezultacie, mówisz sobie, jak rozcinać przeszłości, że jeśli tak szybko, jak tylko otrzymasz odpowiedzi, jak tylko twój ex daje wyjaśnienie, że jesteś winien, a następnie … i dopiero wtedy… można uzyskać, że zamknięcie.

Oto Unattractive Truth #1: możesz nie dostać zamknięcia, które chcesz.

Ooooooh, wiem, że użądlenia. Ale to prawda.

Czy twój małżonek winien można wyjaśnić, dlaczego blindsided ciebie?

Cholera tak. Jest to przyzwoity, miły i Ludzkiego rzeczy do zrobienia. Kiedy jesteś żonaty z osobą przez lata, nawet dziesięcioleci, można by pomyśleć, że osoba, która stała u ich boku i dokonała poświęceń (to ty) przynajmniej zasługuje na wyjaśnienie i heads-up.

Jednak prawda jest taka, że małżonek, który wychodzi z drogi, aby po prostu zostawić cię wiszące, który nie daje wyjaśnienia, kiedy wyszli, prawdopodobnie nie daje wyjaśnienia później.

Unattractive Fact #2: Bycie detektywem z przeszłości doprowadzi Cię donikąd.

Och, wiem, że wasza głowa i logiczna część z was już zna tę prawdę. Ale twoje serce to zupełnie inna historia.

“To BS!  Jeśli znajdę tylko powód, to będę mógł iść dalej!”
“Nie mogę iść dalej, dopóki on lub ona powie mi, dlaczego się zmienili!”

Rozumiem.  Chcesz tych odpowiedzi. Chcesz wiedzieć dlaczego.

Chcesz być archeologiem lub detektywem, szukając wskazówek, dlaczego twój małżonek odszedł, zakładając, że te wskazówki do przeszłości sprawią, że poczujesz się lepiej.

Dobra, więc zawiesić rzeczywistość na chwilę i powiedzmy, że twój małżonek daje pełne wyjaśnienie. Co zrobić, jeśli współmałżonek mówi, line-by-line konto, dzień po dniu, dlaczego wyszli.

Co wtedy?

Jak to sprawi, że poczujesz? Czy to w jakiś sposób sprawi, że poczujesz się usprawiedliwiony?

Prawdopodobnie nie. To może sprawić, że poczujesz się gorzej, i wiecie co?

To ten sam cholerny wynik. To jeszcze będzie zostawić cię w tym samym miejscu jesteś teraz, który próbuje dowiedzieć się, jak ustalić swoją niezależność i przenieść piekło na swoim życiu.

Unappealing Fact #3: Jeśli chcesz zamknięcia, może to być konieczne, aby pochodzić od wewnątrz.

Ktoś, kto zostawił cię bez wyjaśnienia, to ktoś, kto NIE zasługuje na spędzenie reszty życia z tobą.

Nie potrzebujesz ich, aby przejść dalej. Czekając na nich, aby ci powiedzieć, i marnowanie czasu gry detektyw próbuje rozwiązać tę tajemnicę zostawili dla Ciebie jest okradanie się z cennego czasu i energii, które należy inwestować we własne odzyskiwanie, uzdrowienie, i poruszanie się dalej.

Nie musisz wymyślać tych rzeczy samemu.

Nikt nie mówi, że musisz przejść przez 10 proces sam. W rzeczywistości, myśląc, że trzeba po prostu ssać go może rzeczywiście tłumić proces gojenia i to nie jest fajne, albo.

Jest mnóstwo zasobów, do których możesz zwrócić się o pomoc. Istnieją wyspecjalizowane zasoby, które zajmują się w szczególności problemami z porzuceniem.

Więc, jak o tobie? Czy masz do czynienia z odejściem małżonka? Co pomaga w procesie gojenia?

Daj mi znać, odpowiadając bezpośrednio na ten e-mail lub komentarz na blogu. Uwielbiam słyszeć od ciebie, więc upuść mi linię.

Do następnego razu pamiętaj, aby zadbać o siebie! Zasługujesz na to.

Przytulnie
Martha

PS-Nie musisz mi powiedzieć, że zbliża się sezon świąteczny. Jeśli zaczynasz się stresować, sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą w przyszłym tygodniu. Pomoc jest w drodze!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMoja podróż – ciąża
Następny artykuł10 wskazówek, które musisz znać
Karolina
Mam na imię Karolina i mam 27 lat. Z zawodu jestem fryzjerką i co dzień słyszę wiele historii od ludzi. Zawód fryzjera to też moje hobby. Dużo rozmawiam i poznaję ciekawych ludzi.