11 Noworoczne postanowienia dla par

0
261
11 Noworoczne postanowienia dla par |

W okresie świątecznym i rozpoczyna się Nowy Rok, około 50 procent populacji United states ustala noworoczne postanowienie. Ale w Walentynki, zdecydowana większość nazywa to kończy na tych obietnic. Jak można odnieść sukces? Wspólne podejmowanie postanowień noworocznych z partnerem może pomóc ci zaangażować się zarówno w rozwiązanie, jak i, co ważniejsze, na siebie nawzajem.

Oto jedenaście noworocznych postanowień dla par mających na celu wzmocnienie relacji! Wspólnie postanawiają:

1. Zobowiązać się do regularnej randki noc

Randka noc jest ważna dla wszystkich związków. Według badań opublikowanych przez University of Virginia, pary z regularnych rutynowych nocy daty osiągnąć wyższy poziom komunikacji, satysfakcji seksualnej i zaangażowania. Bottom-line: Dwójki są szczęśliwsi i bardziej połączone, gdy spędzają razem czas.

2. Jasno komunikuje się

Chyba że twój lover jest czytelnikiem umysłu, twoja lepsza połowa nie zawsze wie, co myślisz, chcesz, potrzebuje, itp. Uczciwa komunikacja jest kluczem do relacji, a bez niej twoja więź z pewnością zniknie. Niektóre pary zobowiązują się do jedzenia kolacji razem każdej nocy, aby podsumować dzień i życie w ogóle. Inni planują rutynowe odprawy, aby ponownie sprawdzić, co dzieje się ze sobą. Dowiedz się, czego potrzebujesz – formalnie czy nieformalnie – i spraw, aby tak się stało.

Sylwester

3. Wyłącz, aby dostroić się

Najlepszy prezent ma być obecny! W dzisiejszych czasach cyfrowych smartfony mogą rozpraszać uwagę, a tym samym być mordercą romansu. W 2016 roku magazyn Time opublikował “How Your Smartphone is Ruining Your Relationship” i 10 artykuł ujawnił, że ludzie, którzy czuli, że ich partnerzy byli nadmiernie zależni od swoich urządzeń, byli mniej zadowoleni ze swojego związku. Yikes!

Ostatnio przyjaciółka przyznała mi, że każdej nocy ona i jej mąż przewijają swoje telefony obok siebie na kanapie. Wizualizacja z nich siedzi tak blisko dosłownie, ale jest do tej pory w przenośni wydawało się niefortunne (i można uniknąć) skip do mnie. Są a person dostrojone do ich elektroniki, a nie do siebie. Oczywiście, mam, że w niektóre dni po prostu chcesz odpocząć i skim Facebook, ale to nie powinno zastąpić bardziej znaczące zaangażowanie na co dzień z najważniejszym “przyjacielem”. Czy ty też jesteś winny? Dołoduj, aby załączyć połączenie. Wieczory na randki w domu są idealną alternatywą, jak rozmowa na talerzu serowym i winie lub śmiech z gier planszowych.

4. Crack złe nawyki

Jeśli jesteś zainteresowany w ustalaniu tradycyjnej noworocznej rezolucji, takiej jak lepsze jedzenie lub wykonywanie większej ilości ćwiczeń, poproś partnera, aby był częścią planu. Jesteś bardziej prawdopodobne, aby odnieść sukces, jeśli jesteś na tej samej stronie moreover, mówiąc swoją miłość, że chcesz go / jej być zdrowym jest wygrana też, prawda? Zobowiązać się do tworzenia zdrowszych posiłków razem, a nie zamawiania pizzy. I, można się bawić spalanie kalorii z dala od siłowni. Pomyśl o nocnym wypoczynku, jak jazda na rowerze, idąc na malowniczą wędrówkę lub zaopatrując się w świeże produkty na targu rolników.

5. Zostań Penny Pinchers

Oszczędzanie na randkę lub wakacje może być wyzwaniem. Co tydzień wsać dodatkowe zmiany lub banknoty dolarowe do słoika na randkę, aby mieć w gotowości. Jasne, może nie pokryć wszystkich wydatków, ale to pomoże, prawda? Bonus: Twój portfel nie będzie obciążony monetami.

6. Walka Fair

Nieporozumienia są normalne. Ale pamiętaj, aby walczyć uczciwie. Podczas kłótni trzymaj się sprawy i nie wychodź nieistotnych problemów z przeszłości. Nie pomogą one particular rozwiązać obecnego konfliktu, a nawet mogą sprawić, że twoja starcia eskalują.

7. Powiedz, że przepraszam

Więc chcesz mieć rację. Tak, ale jakim kosztem? Nie zawsze trzeba spasować oczywiście, ale pomyśl o tym, co naprawdę zyskasz z bycia trudnym. Próbowałem zintensyfikować swoją grę z przeprosinami. Słowa “Przykro mi” są potężne. Tak, może to być trudne do przełknięcia dumy i wokalizowania tych dwóch małych słów, ale efektem końcowym jest wielki czas dla twojego związku.

data noc

8. Być Okay z PDA

Nie, nie musisz przez cały czas angażować się w sesje pełnej makijażu, ale kontakt fizyczny jest efektowny. Ściśnij rękę, pocałuj jej przodek, pocieraj ją z powrotem i często zaczepia inne delikatne akcenty.

9. Pochocie czasu dla siebie

Nie jesteś singlem, ale nadal jest całkowicie w porządku, aby pragnąć niezależności w razie potrzeby. Być może ta osobista inwestycja pomaga również w twoim związku. Na przykład, planuję biegi solo z korzyścią dla mojego umysłu, ciała i duszy. Brakuje go może mnie zepsuty i, w rezultacie, mój ogólny nastrój wpływa na mojego partnera.

10. Słuchaj uważnie

Czasami ludzie po prostu chcą być wysłuchanym. W kłótni, na przykład, niekoniecznie muszę mojego partnera, aby zgodzić się ze mną lub zmienić swoją opinię, aby dopasować moje. Ale doceniam go słysząc mnie i, jeśli to możliwe, uznając, że widzi mój punkt widzenia (nawet jeśli czuje się inaczej). Ponadto, kiedy jestem odpowietrzania, niekoniecznie chcę, aby mój associate, aby rozwiązać moje problemy, ale raczej słuchać i potwierdzić swoje uczucia. Co jakiś czas muszę tylko niech to wszystko i mój miód wstrzymać jego reakcji jelit do zaoferowania szybkie rozwiązanie. Nie zgadzasz się? Akt słuchania ma znaczenie.

11. Napisz notatki miłosne

Czyny mówią głośniej niż słowa, ale słowo pisane mówi tomy. Skrytka proste, ale słodkie notatki miłosne w nieoczekiwanych miejscach. Na przykład, trzymać notatkę w bucie, który mówi: “Nie mogę się doczekać, aby zrobić następny krok z tobą” lub, obok jego zegarek, zostawić “Uwielbiam spędzać czas z tobą.” Jeśli wolisz tekst, wyślij niechciane komplementy, takie jak “Jesteś najlepszym pocałunkiem!”

Nancy DeVault jest redaktorem naczelnym Day Night Tutorial i współautorem publikacji takich jak Babble, AmeriDisability Services Magazine i Orlando Magazyn. Lubi przygody na świeżym powietrzu z mężem i małym dzieckiem.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł10 wskazówek, które musisz znać
Następny artykułŚwięta? Oto co musisz wiedzieć.
Damian
Mam na imię Damian i od zawsze interesuję się psychologią. Jako 28 latek potrafię rozpoznać ludzkie potrzeby oraz problemy. Moje hobby to żeglarstwo lecz bardziej interesuje mnie psychologia i człowiek.