Pierwsze przez święta po rozwodzie

0
152
Pierwsze przez święta po rozwodzie


Bez względu na to, jak pewny siebie jesteś po rozwodzie, święta mogą poczuć się jak policzek w twarz. Spotkania rodzinne, tradycje, a nawet tylko odbieranie kartek świątecznych od zamężnych przyjaciół i rodziny może żądło.

Nie pozwól, aby wakacje cię z powrotem. Jedną z niewielu dobrych rzeczy na temat ominięcia rozwodu w 2020 r. jest to, że nie będzie (lub miejmy nadzieję, że znacznie mniej) zastraszanie imprez wakacyjnych widząc swoich żonatych przyjaciół może mieć siedzibę obok ex. Możemy podziękować pandemii za trochę miejsca do oddychania.

Niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną, kobietą, masz małe lub stare dzieci, bez partnerów, czy widzisz kogoś nowego, oto kilka wskazówek, jak przejść przez wakacje:

Planować. Jeśli masz dzieci, porozmawiać z ex z wyprzedzeniem o tym, kto dostaje je, dzięki czemu można emocjonalnie przygotować i szukać alternatywnych planów w razie potrzeby. Jeśli nie są z tobą, będzie chcesz wideo rozmowy z dziećmi? Zaplanuj czas, który jest uzgodniony przez wszystkich. Takie działania zapobiegają kłótniom w ostatniej chwili i nieoczekiwanym emocjom. Zdecyduj, z kim spędzisz wakacje lub czy będziesz szlić się solo. Prawdopodobnie istnieją inne rozwiedzione lub pojedyncze grupy w twojej okolicy na meetup.com zbyt. Wiele osób tworzy wirtualne rozmowy wakacyjne / czaty lub małe spotkania z zaufanymi nielicznymi. Zacznij nawiązywać połączenia i plany już teraz. Nieoczekiwany będzie blindside ciebie z emocjami i niespełnionych oczekiwań.

Kontaktuj się z osobami, które mają znaczenie i ogranicz swoje media społecznościowe. Nic nie jest bardziej samosabotażowe niż przewijanie kanałów i widzenie szczęśliwych rodzin i par. (Przypomnienie: to wszystko bzdura tak. Nikt nie jest tak szczęśliwy, jak się tam pojawiają. Wiesz o tym.) Poświęć trochę czasu, aby zadzwonić lub spędzić czas z ludźmi, którzy mają znaczenie i nie akceptują gówniane ludzi tylko po to, aby uniknąć samotności.

Jeśli jesteś religijny, poszukaj usługi (czy to osobiście, czy on-line). To prawdopodobnie pomoże Ci centrować swoje spojrzenie na święta i pomóc zaszczepić postawę wdzięczności. Zrobiłeś to z gównianego związku, i to jest coś, za co możesz być wdzięczny. Chociaż czasami może to być trudne, staraj się pamiętać, o co chodzi w święta.

Zadbaj o siebie i zrób coś dla swojej pewności siebie. Nie znieczulaj bólu napojami lub jedzeniem. Będziesz żałować i czuć się jeszcze gorzej. Zasługujesz na wakacyjną radość. Podaruj sobie coś, czego zawsze chciałeś, lub poświęć trochę czasu, aby cieszyć się ulubionymi zajęciami wakacyjnymi. Jeśli nie czujesz się komfortowo wychodząc, stwórz własną zabawę, organizując własną imprezę wakacyjną ze wszystkimi swoimi ulubionymi ludźmi.

Nie poddawaj się romansowi. Jeśli widzisz kogoś nowego, pierwszy sezon wakacyjny razem może być stresujące. Upewnij się, że czujesz się najlepiej w przypadku spotkania nowej rodziny i przyjaciół po raz pierwszy, a nawet coraz intymne. Niepokój wydajności z nowym partnerem po rozwodzie jest PRAWDZIWE, więc nie pozwól, aby trudności związane z sypialnią zrujnować noc. Mężczyźni mogą chcieć sięgnąć po opcję ed jak sildenafil, jeśli znajdą się w sypialni. Podczas gdy kobiety mogą chcieć zastąpić bieliznę, która ma szczególne znaczenie, nową, wygodnej bielizny, która sprawia, że czują się dobrze. Pamiętaj- przygotuj się!

Twórz nowe tradycje. Nie próbuj trzymać się starych, które kojarzysz z ex. Żyjesz nowe życie- działać jak to! Możesz wybrać, jak świętować teraz. Potrzebujesz pomysłów? Piec wyszukane ciasteczka. Wolontariuszem. Idź na wędrówkę / spacer. Rozwiąż zagadkę. Poznaj świąteczne rzemiosło. Zrób dzień spa Do it yourself. Dostajesz to…

Zaakceptuj to, co jest i że robisz najlepiej jak potrafisz. Z czasem będzie łatwiej. Wakacje są zawsze czas na refleksję i kiedy rozwód jest nowy będziesz doświadczenie tych retrospekcji przez cały czas, ale w miarę upływu czasu będziesz tworzyć nowe wspomnienia, poznać nowych (i lepszych) ludzi, a może nawet cieszyć się i czekamy na sezon wakacyjny.