14 Inspirujące podcasty dla par |

0
272
podcasty dla par

Chcesz pozostać w zgodzie jako para? Dostroić się do motywowania podcastów, które pomagają twosomes połączyć! Słuchanie serii audio to łatwy i skuteczny sposób na uzyskanie wglądu, który może wzmocnić i / lub utrzymać partnerstwo. Niezależnie od tego, czy chodzi o malowniczy napęd, czy otulony na kanapie razem, podkręć głośność i pozwól, aby twoje uszy słuchowe wzmocniły twoje serca.

Oto 14 inspirujących podcastów dla par:

1. Powstanie razem

Rachel Hollis niedawno stała się nazwą gospodarstwa domowego, gdy jej książka, Dziewczyna, Umyj twarz, stać się bestsellerem. Zanim fani zakochali się w jej motywujące web page-turner, wielu słuchał jej podcast, Wzrost, która koncentrowała się na okresie użytkowania i doradztwie biznesowym. Dobrze Wstań razem jest swego rodzaju spin-offem, ale koncentruje się na relacjach. Rachel gości u boku swojego męża, Dave’a i para, którzy mają czwórkę dzieci i kilka organization, mówić o zawiłości równoważenia szczęśliwego małżeństwa wśród życiowego zamieszania.

Katelyn B. mówi Przewodnik po randce na noc że kocha Wstań razem ponieważ “relatable i down-to-earth gospodarze” przedstawić praktyczne i szczegółowe porady, w jaki sposób osiągnąć dobre relacje zarówno z perspektywy kobiet i mężczyzn. “Nie próbują udawać, że mają idealne małżeństwo lub idealne życie”, mówi. “To również pomaga, że są zabawne! To mnie interesuje, i to nie jest tak ciężkie, jak niektóre inne podcasty.”

podcasty dla par
Dave & Rachel Hollis z Rise Collectively | Zdjęcia: risetogetherpodcast.com

2. Para Kucharze | Małe ukąszenia

Być może uważasz się za smakoszy, a może kochasz przytulanie się na kanapie razem, aby obejrzeć Sieć spożywcza… dobrze, a następnie, Małe ukąszenia jest dla Ciebie. Sonja i Alex Overhiser mówią, że zaczęli gotować razem jako nowe interest po ślubie. To yumminess doprowadziły do strony internetowej żywności, acouplecooks.com wegetariańska książka kucharska, Para kucharzy – Pretty Simply just Cooking i podcast Smaller Bites. Jest to krótki phase – około dwudziestu minut – koncentruje się na “odkrywanie historii, pomysłów i ludzi za to, co jemy, featuring czołowych autorów, przedsiębiorców i szefów kuchni sławna.”

3. Gotowy zestaw miłość

Czy istnieje nauka do miłości? Tak, według Johna Howarda, terapeuty relacji i pedagoga, który bierze do mikrofonu dla Gotowy zestaw miłość Podcast. Ma na celu pomóc “singlom znaleźć i rozwijać wspaniałe relacje i pomaga parom utrzymać się na torze i cieszyć się wspólnym życiem na dłuższą metę”. John specjalizuje się w pogłębianiu połączeń, poprawie komunikacji i zwiększaniu intymności, a wszystko to w oparciu o najnowszą neuronaukę relacji.

4. Zsynchronizowane życie

Jak wiecie z czytania naszych artykułów, Przewodnik po randce na noc jest inspirującym centrum zachęcającym pary do kochania, śmiechu i wspólnego życia. To dlatego, że wiemy, że data noc jest jednym ze sposobów, aby przynieść intencji do związku i, ostatecznie, zsynchronizować się z partnerem. Nic dziwnego, że nasz założyciel, Kristen Manieri, potraktował tę koncepcję jeszcze bardziej i zastosował ją do powiązania i synchronizacji z innymi. Na Zsynchronizowane życie, Kristen wyzwania słuchaczy do “wyobrazić sobie, czy nasze życie może być wykładniczo zmodernizowane tylko poprzez zwrócenie większej uwagi i intencji na sposób, w jaki łączymy się z innymi.” Cotygodniowy podcast nie jest specyficzny dla par for each se, ale treści prezentowane przez intrygujących gości mogą wpływać na to, jak komunikować się i podchodzić do wszystkich aspektów życia, od miłości do przyjaźni do pracy i poza nią.

5. Od czego powinniśmy zacząć

Terapeutka Esther Perel jest znana z tego, że pomaga parom stawić czoła trudnym sytuacjom i, jak się wydaje, ludziom podoba się to, co ma do powiedzenia. Jej ted talk “Rethinking Infidelity” obejrzano 12 milionów razy, a jej ted discuss “The Solution to Drive in a Prolonged-Phrase Marriage” obejrzano prawie 13,5 miliona razy. Woozer! Jej podcast, Gdzie powinniśmy zacząć?, jest tak samo surowy i bezpośredni. Każdy podcast zawiera prawdziwą sesję terapii pary (z ich treścią, oczywiście). Pomyśl o tym jak o locie na ścianie! Słysząc pary szczerze uwolnić swoje najskrytsze uczucia może odblokować ważne rozmowy relacji dla Ciebie też.

6. Ted Rozmowy Radio Godzina

Tthe Godzina radiowa TED, koprodukcja NPR i TED, łączy rozmowy i wywiady z prelegentami, którzy inspirują szczęście, innowacje, połączenia i wiele innych. Jest to wielki optina dla par, ponieważ znajdziesz podcast na prawie każdy temat, w tym miłość (wystarczy skorzystać z funkcji wyszukiwania na stronie internetowej). TED jest oczywiście bardzo szanowany przez gwiezdnych prezenterów, więc wiesz, że treść podcastu będzie prawdziwą sprawą.

7. Związek żywy

Host Neil Sattin jest trenerem relacji nurkowania w rozwoju osobistych i relacji i spełnienia. Jego podcast, Związek żyje, zajmuje się zarówno ciężkimi tematami (tj. niewiernością), jak i lżejszymi czatami (tj. rosnącą hojnością wśród partnerów). Spodziewaj się innego klimatu niż Neil, gdy mówi o sile energii i chemii.

8. Bez kwalifikacji

Być może tytuł mówi wszystko! Aktorka Anna Faris przyznaje, że jest “bez zastrzeżeń”, jeśli chodzi o udzielanie porad dotyczących związku. Mimo to, rozwódka gospodarze tej zabawnej podcast o związkach i więcej. Anna dołącza do innych gwiazd, które dzielą się osobistymi doświadczeniami i wskazówkami ze słuchaczami. Niekwalifikowanych jest z pewnością zabawne, humorystyczne i, tak, nawet pomocne.

podcasty dla par
Zdjęcia: www.unqualified.com

9. JEDNO niezwykłe małżeństwo

Jak często uprawiasz seks ze swoim partnerem? Tony i Alisa DiLorenzo mają kilka książek o intymności fizycznej i emocjonalnej, w tym ich śmiałe “7 Days of Sex Challenge”, książkę strategy gry dla zapracowanych par, aby ponownie uruchomić intymność. Ich podcast, A single Nadzwyczajne Małżeństwo Present, koncentruje się na pomocy parom “stworzyć silne małżeństwo, dzięki czemu można mieć oszałamiającą intymność wewnątrz i na zewnątrz sypialni.” Jeśli uważasz, że zdrowe i aktywne życie seksualne jest istotną częścią małżeństwa, ten podcast jest dla Ciebie.

10. Seks z Emily

Jeśli chcesz więcej porad seksualnych, wypróbuj Seks z Emily, długo działający podcast prowadzony przez Emily Morse. Jej imię może brzmieć znajomo, ponieważ wcześniej miała pokaz na Bravo, a ona przyczynia się do wielu krajowych czasopism i współpracuje z innymi znanymi terapeutami, w tym dr Drew Pinsky.

11. Miód

Podczas gdy twój związek z jedynym i jedynym jest jedyny w swoim rodzaju, konflikty, z którymi się borykasz, mogą być podobne do konfliktów innych par. W każdym odcinku Miód, aktorka / pisarz Julia Meltzer wywiady prawdziwej pary o jednej z ich wander. Szczera rozmowa przerywa konflikt momentami głębokiej oceny wyważonej z lekkimi refleksjami. Zasadniczo uczysz się z prób i triumfów innych.

12. Cienie

Serce był dobrze przyjęty projekt audio sztuki i podcast przez Kaitlin Prest. Jej najnowszy projekt, Cienie, uruchomiona we wrześniu 2018 r. i ponownie oferuje ciekawe i artystyczne podejście do podcastingu. Unikalne opowiadanie Kaitlin skupia się na życiu i miłości.

13. Minimaliści

Choć nie koncentruje się wyłącznie na związkach, dowcipny najlepszych kumpli i współgospodarzy Joshua Fields Millburn i Ryan Nicodemus adres “jak żyć bardziej znaczące życie z mniej” na Minimaliści. Minimalistyczne podejście może mieć wpływ na wszystkie aspekty twojego życia, w tym na życie, które dzielisz ze swoją miłością. Jest wiele do nauczenia się i refleksji nad tymi skłaniającymi do refleksji dyskusji.

14. Robię

Oceniono #1 małżeństwa i randki porady podcast w iTunes, Tak jest gospodarzem Chase i Sarah Kosterlitz, młoda para chce “budować i utrzymywać trwałą miłość.” Rozmowa koncentruje się na wszystkich aspektach relacji – komunikacji, konfliktach, kwestiach finansowych, rozwoju osobistym itp. Jest to dobry podcast, aby spróbować, jeśli szukasz różnych tematów odnoszących się do małżeństwa.

Czy przegapiliśmy twój ulubiony? Podziel się z nami, które podcasty lubisz najbardziej do budowania relacji.

Nancy DeVault jest redaktorem współpracującym z Date Night time Information i współautorką takich publikacji jak Babble, AmeriDisability Solutions Journal i Orlando Magazyn. Lubi przygody na świeżym powietrzu z mężem i kiddos.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFałszywi przyjaciele – jak zakończyć przyjaźń
Następny artykułRozwód i niezaspokojone oczekiwania
Damian
Mam na imię Damian i od zawsze interesuję się psychologią. Jako 28 latek potrafię rozpoznać ludzkie potrzeby oraz problemy. Moje hobby to żeglarstwo lecz bardziej interesuje mnie psychologia i człowiek.