Przyciągam bratnią duszę

0
312
Wyzwanie afirmacji

Jest to dzień 10 15-dniowego wyzwania afirmacji, w którym setki uczestników na całym świecie zbierają się, aby praktykować pozytywne afirmacje przez 15 dni w lipcu 2014. Wyzwanie się skończyło, ale możesz wykonywać zadania w swoim czasie. Odwiedź stronę przeglądu wszystkich zadań i postów afirmacji.

Uwaga od Celes: Serdeczne kondolencje dla rodziny i bliskich katastrofy MH17, który został zestrzelony dziś (piątek) przez rakietę ziemia-powietrze. Na pokładzie lotu było aż 100 delegatów – badaczy AIDS, pracowników służby zdrowia i działaczy – kierując się do Australii na globalną konferencję AIDS.

Szanowni Państwo, zapraszamy na dzień 10 naszego 15-dniowego wyzwania afirmacyjnego! 😀

Oto przegląd wszystkich postów dla wyzwania do tej pory:

Przejdźmy teraz do dzisiejszego zadania, które jest na…

Dzień 10:Working day 10: [Love]

Istnieją dwie afirmacje na dziś – jeden dla singli, a jeden dla tych, którzy już w związku. 😀

Dla singli:

Tapeta afirmacji, [Love]:

“Od tego momentu przyciągam moją bratnią duszę, a w czasie, który nadejdzie, spotkamy się i na zawsze będziemy związani miłością i światłem”.

Dla osób w związku:

Tapeta afirmacji, [Love]:

“Jestem w kochającym związku pełnym bezwarunkowej miłości, zaufania i szacunku.”

Miłość — coś, czego tak wielu ludzi szuka w dzisiejszym świecie. Kiedyś usłyszałem to powiedzenie, że są dwie rzeczy, które ludzie są najbardziej zdesperowani na dziś – jedna to miłość, druga to pieniądze. Kiedy to usłyszałem, pomyślałem, Jak to prawda? Od internetowych serwisów randkowych, przez agencje randkowe, do dotychczasowych usług coachingowych, po kunszt decide on-up, czyli ciemniejszą stronę świata randkowego, gdzie faceci strategize jak podnieść i uwieść kobiety, do najnowszych aplikacji randkowych, randki – a raczej miłość – jest stałym tematem zainteresowania dla wielu.

Nawet po jednym z powodzeniem dostaje się do związku, dążenie do znalezienia / odbioru miłości nigdy naprawdę się nie kończy. Po pierwsze, jak większość par może odnosić, zawsze jest sporadyczny spór o życzeniu drugiej stronie będzie spędzać więcej czasu z nim / jej. Dla niektórych może to przerodzić się w poważny konflikt, czasami do tego stopnia, że się rozpadnie. Następnie, masz ludzi, którzy sporu ze swoimi partnerami na takie rzeczy jak “Dlaczego nie oczyścić dom jak obiecałeś?”, “Zapomniałeś o naszej rocznicy dlaczego?” i “Chciałbym, żebyś przestał oblicować swoją mamę / tatę / przyjaciela na raz i mnie wspierać.” Chociaż mogą one particular wydawać się drobne konflikty, u ich podstaw jest niewielka prośba, aby być honorowane, kochany i szanowany, ponieważ do tych ludzi, te “drobne” kwestie odzwierciedlają brak miłości od swoich partnerów.

Jest wielki powód, dla którego nieustannie szukamy miłości. Po pierwsze, media i społeczeństwo często sugerują, że musimy być w związku, aby być kompletnym. Szczerze mówiąc, nie jest to niczyja wina, ale po prostu odzwierciedlenie świadomości współczesnego społeczeństwa. Po drugie, nigdy nie nauczyliśmy (przynajmniej nie w szkole), aby rozpoznać miłość, która jest w nas. Aby być kochanym, muszę dostać go od kogoś – lub coś, jest to, co większość z nas podświadomie wierzą.

Jednak miłość jest wszędzie, jak już wspomniano w 10 kroki, aby przyciągnąć autentyczną miłość. Co najważniejsze, miłość — cała miłość, o którą zabiegamy — jest już w nas. Nie potrzebujemy miłości i nie musimy być kochani, aby odczuwać miłość — możemy odczuwać miłość, uznając, że w rzeczywistości jesteśmy istotami miłości i światła. Aby znaleźć miłość i stworzyć najbardziej kochający związek, musimy najpierw to rozpoznać.

Na początku tygodnia 1, dnia 2. Następnie dzień 6, twoim zadaniem było uznanie, że jesteś godzien miłości, sukcesu i szczęścia. Powodem, dla którego ustawiłem te dwa zadania w tygodniu 1, przed dzisiejszym zadaniem, jest to, że musisz (1) kochać siebie, (2) uznać, że miłość, której szukasz, jest już w tobie, i (3) wiecie, że jesteście godni miłości, zanim świadomie będziecie mogli przyjąć i docenić wszelką miłość, którą inni ci dają.

Dzisiejsze zadanie jest w dwóch częściach. Dla tych z was, którzy są samotni, Twoim zadaniem jest przyciągnięcie odpowiedniego rodzaju miłości do swojego życia. Dla tych z Was w związku, Twoim zadaniem jest zwiększenie tego, co już podzielić się z partnerem. Let us get started out! 😀

Twoje zadanie już dziś

 1. Wyobraź sobie swój idealny romantyczny związek. Pamiętaj wczorajsze zadanie, gdzie poprosiłem cię, aby zidentyfikować swój idealny związek? Cóż, pierwszym krokiem jest dziś wyobrazić sobie swój idealny związek ROMANTYCZNY. 😀
  • Dla singli: Jak wygląda Twój wymarzony związek? Jak byś to opisał? Na przykład, być może twój idealny związek jest taki, gdzie można być naturalnym siebie, bez zmiany maniery tylko po to, aby druga osoba czuła się komfortowo. Być może twój idealny związek to taki, w którym możesz dzielić się swoimi najwspanialszymi celami życiowymi (nie ukrywając ich) i realizować ich ze swoim partnerem. I tak dalej. Napisz tyle, ile chcesz!
  • Dla osób w związku: Określ idealną relację z partnerem. Nie ma znaczenia, czy te cechy są obecnie obecne w twoim związku – po prostu zapisz je. Na przykład, może twój idealny związek jest taki, w którym twój partner jest stale tam, aby cię słuchać – a on / ona już to robi. Niesamowite, zapisz to! Być może twój idealny związek jest taki, w którym twój lover nie nitpick o rzeczy tak często – jednak, to nie jest w tej chwili. To jest w porządku zapisz go też! A może twój idealny związek to taki, w którym twój companion jest wysoce zorganizowany i wydajny – ale to nie jest teraz. Jasne, zapisz to też.
 2. Zidentyfikuj proste kroki, które możesz wykonać w tej relacji.
  • Dla singli: Przeczytaj 10 kroków, aby przyciągnąć autentyczną miłość (możesz najpierw przeskanować 10 kroków). Na podstawie artykułu, jakie kroki, jak myślisz, odnoszą się najbardziej do Ciebie teraz? Jakie są następne kroki, które możesz podjąć, aby przyciągnąć ten związek do swojego życia?
  • Dla osób w związku: Zastanów się nad swoim obecnym związkiem z idealnym związkiem z Stage #1. Jakie są obszary, w których pasują? Wszelkie obszary, w których nie pasują do siebie? Jeśli twój związek 100% pasuje do twojego ideału, gratulacje! Jednakże, jeśli nie, pozwól mi powiedzieć, że nie tylko jest to całkowicie normalne, to również wielki, ponieważ właśnie odsłonięty obszar luki, które mogą również mutować w ogromny konflikt nie złapał go dzisiaj! Tak jak możemy mieć luki między naszymi obecnymi ja a idealnymi ja, to normalne, że nasz związek ma pewne luki w porównaniu z naszym idealnym związkiem. Tak, to jest rzeczywiście świetna rzecz!Teraz pytanie brzmi: co możecie zrobić, aby wypełnić tę lukę? (Wskazówka: rozwiązanie zwykle polega na zmianie siebie, czy to twoje działania lub przekonania, a nie twój spouse. Be a Greater Me in 30 Days Program’s Day 22 on Mirror an Annoyance wyjaśnia więcej o takim zjawisku).) Na przykład:
   • Powiedzmy, że chcesz, aby Twój associate był bardziej zorganizowany. Być może odzwierciedla to twoje pragnienie, aby być bardziej zorganizowanym, a następnym krokiem jest być bardziej zorganizowanym, w tym posiadanie uporządkowanej tabeli czasu, decluttering przestrzeni roboczej i komputera, i ustawienie jasnych celów osobistych.
   • Powiedzmy, że chcesz, aby twój companion nie nitpick tak często. Być może to dlatego, że on / ona może być bardzo samokrytyczny, a to powoduje, że on / jej być krytyczne o innych też. Co można zrobić tutaj jest prysznic go z miłością, chwalić go / jej częściej, i w zasadzie pokazać mu ścieżkę emocjonalnej hojności, więc on / ona może zobaczyć lepszą drogę.
 3. Podejmij działanie! Podejmij działania w sprawie kroków zidentyfikowanych w Stage #2! Uwzględnij terminy, w stosownych przypadkach, i rozpocząć pracę nad nimi – począwszy od dziś, jeśli to możliwe!
 4. Powiedz dzisiejsze potwierdzenie. Zamknij oczy. Wizualizuj siebie w dokładnym związku, który właśnie namalowałeś w Phase #1. Oboje trzymają się za ręce i spacerują po plaży razem, rozmawiają, uśmiechacie się i śmiejecie. Po pewnym czasie, zatrzymać się przytulić go, a on / ona chętnie zwraca swój uścisk. W tej chwili oboje jesteście zamknięci w ciasnym, namiętnym uścisku. Poczuj miłość, podniecenie i szczęście powstające w waszym sercu, jak to wszystko się dzieje. Teraz, gdy jesteś gotowy, powiedz afirmację:

Zachęcam was, abyście zapisywali dzisiejszą afirmację, abyście zawsze mogli ją zobaczyć i zobowiązać do swojego serca. Powtarzaj to codziennie dla siebie, tyle razy i tak długo, jak to konieczne, aż stanie się częścią domyślnego myślenia.

Afirmacja Tapeta: [Love]

Dzisiejsza tapeta afirmacji jest dostępna w dwóch wersjach: jedna dla singli, a druga dla tych z nas, którzy są już w związku. 🙂

Dla singli:

Tapeta afirmacji, [Love]:

Pobierz (kliknij prawym przyciskiem myszy i zapisz): [1366×768] [1600×900] [1920×1080]

Dla osób w relwysiewu:

Tapeta afirmacji, [Love]:

Pobierz (kliknij prawym przyciskiem myszy i zapisz): [1366×768] [1600×900] [1920×1080]

Linki zewnętrzne

Dla singli

Dla osób w związku

Podziel się swoimi wynikami!

Podziel się wynikami, sprawdź odpowiedzi innych uczestników i współpracuj ze sobą w sekcji komentarzy! Pamiętaj, że to wyzwanie jest wysiłkiem społeczności: poprzez otwarte angażowanie się w dyskusję, nie tylko pomożesz innym, ale także pomożesz sobie.

Jeśli uważasz, że dzisiejsza afirmacja ci skorzystała, podziel się nią ze znajomymi i rodziną za pośrednictwem Facebooka, Twittera, G+ lub poczty e-mail.

Gdy skończysz, przejdź do dnia 11 tutaj: Afirmacja Problem, Dzień 11 [Career]

Zdjęcia: Kwiat, Sylwetka pary

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak stworzyć własne spa
Następny artykułBoję się utraty moich rodziców.
Damian
Mam na imię Damian i od zawsze interesuję się psychologią. Jako 28 latek potrafię rozpoznać ludzkie potrzeby oraz problemy. Moje hobby to żeglarstwo lecz bardziej interesuje mnie psychologia i człowiek.