Romantyczne gesty

0
174
romantyczny wielki gest

Ludzie kochają niespodzianki, a nawet pragną nieoczekiwanych. To rzeczywiście udowodniony fakt. Według naukowców z Emory College i Baylor School of Medicine, ludzkie ścieżki nagrody w mózgu silnie reagują na nieprzewidywalne. Ta koncepcja zdecydowanie przekłada się na MIŁOŚĆ! Weźmy na przykład “wielki romantyczny gest”. Factor zaskoczenia wzmacnia reakcję na okazywać miłość.

Niezależnie od tego, czy jesteście razem od miesięcy, czy wielu lat, nieoczekiwane wielkie romantyczne gesty sprawiają, że czekają niezapomniane chwile miłosne. Oto pomysł: Zamiast planować typową randkę, koordynuj dodatkową specjalną niespodziankę dla swojego partnera… to będzie ostateczny wielki romantyczny gest!

Nawiasem mówiąc, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak stać się profesjonalistą w “podejmowaniu chwili”, sprawdź Moc chwil przez Chip Heath i Dan Heath.

Wskazówki dotyczące planowania niespodzianki

 • Mama to słowo. Niektórzy odważni planiści mogą pozostać całkowicie mocno lipped o nadchodzącej niespodzianki. Inni mogą wolą zaoferować podpowiedź lub dwa. Możesz powiedzieć swojemu partnerowi, że masz niespodziankę w pracach bez podawania dalszych szczegółów. W 10 sposób, on / ona zapisze datę i niech przewidywanie zintensyfikować. Możesz pójść o krok dalej, na przykład doradzając, aby spakować torbę, zmienić ubrania itp.
 • Bądź kreatywny. Wspomnienia są wykonane ze szczegółami! To małe rzeczy, które zaimponują twojej miłości w wielkim stylu. Więc nie bój się prosić o pomoc i polować na zasoby. Wgląd od innych może zabrać rzeczy na wyższy poziom. Menedżerowie restauracji, na przykład, mogą być podekscytowani, aby uczestniczyć w swoim wielkim romantycznym geście z niestandardowych menu, wiadomości na talerzach deserowych i tak dalej. Jeśli jesteś na budżet, uzyskać pomysły daty przez skimming oferty na Groupon lub LivingSocial. Od masaży dla par po loty balonem , wiele niespodzianek można zainspirować (i kupić po obniżonej cenie) na tych stronach.
 • Pamiętaj o zamiarze. Cały cel jest woo boo. Zaplanuj więc doświadczenie, które jest zgodne z interesami twojego partnera. Pamiętaj, aby poradzić sobie z całą niezbędną logistyką – czyli opiekunką – aby Twój associate mógł skupić się na zaskoczeniu bez zakłóceń.
wielki romantyczny gest
Zdjęcia: Hawaiian Tourism Authority

Pięć pomysłów na niespodziankę

1. Polowanie na zamiatacza

Polowanie na zamiatacza może być tak skomplikowane lub proste, jak twoje serce zapragnie – i tremendous zabawa tak samo. Możesz koordynować intensywne poszukiwania w całym mieście lub trzymać je w granicach murów domu.

W: strona główna: Skropień małe skarby lub rekwizyty (zdjęcia, karty itp.) w całym domu ze wskazówkami prowadzącymi od jednego znaleziska do następnego. Nie zapomnij wykorzystać wszystkich obszarów swojej nieruchomości, takich jak garaż, podwórko, skrzynka pocztowa i, oczywiście, każdy pokój. Zrób krótki wiersz lub zagadkę dla każdego miejsca. Na przykład: clue = “Wiesz, jak rev mój silnik tutaj, tam i wszędzie” odpowiedź = samochód. Ostatnia wskazówka może prowadzić do romantycznego pikniku podwórkowego, specjalnej butelki wina w mokrym barze lub do łóżka (mrugnięcie mrugnięciem).

Miasta: Polowanie na zamiataczów może odbywać się w jednym określonym miejscu, takim jak park, lub rozrzucone po całym mieście z każdą wskazówką prowadzącą do nowego miejsca. Czy pomyśl o transporcie – czy Twój husband or wife będzie chodził, jeździł na rowerze lub jeździł (z tobą lub bez)? Albo tworzyć zagadki (podobne do wersji polowanie domu) lub dostarczyć listę kontrolną rzeczy, które należy znaleźć i udokumentowane ze zdjęciem jako dowód. Może twój lover musi iść do restauracji, w której miałeś swoją pierwszą randkę i szkopuł menu … masz pomysł. Jeśli ma to zastosowanie, podaj torbę do zbierania przedmiotów myśliwskich.

Grupa: Polowania na zamiatacza to świetna aktywność na randki grupowe, przyjęcia urodzinowe i wiele innych okazji. Przygotuj polowanie na miejsce, które będzie się to robić przez zespoły, w tym twojego zaskoczonego partnera. Możesz przedstawić listę kontrolną polowania w zabawnym formacie, zawierając motyw i wyznaczając restrict czasu.

wielki romantyczny gest
Zdjęcie: Spersonalizowane Para Treasure Hunt przez Martha Brook (przez www.notonthehighstreet.com)

2. Pierwsza randka… Weź dwa

Pamiętasz swój związek po raz pierwszy: pierwsza randka, pierwszy pocałunek, pierwszy sen, pierwszy “Kocham cię”. Jestem pewien, że pamiętasz, przeżywa te trema pierwszej randki, zbyt. Kanał tych pięknych motyli i niech twoje serce trzepotanie ponownie poprzez odtworzenie pierwszej nocy randki od początku do końca.

 • Sukienka, aby zaimponować. Jeśli to możliwe, noś te exact ubrania, które nosiłeś w tę wyjątkową noc. Jeśli już ich nie masz, wybierz podobne przedmioty.
 • Recyklingu rutyny. Replikuj dokładne Strategy podróży. Zatrzymaj się przy restauracji wcześniej w ciągu dnia, aby zarezerwować to samo stoisko. Następnie zamów te exact posiłki i napoje. Jeśli odwiedziłeś miejsce z rozrywką na żywo, spróbuj zadzwonić z wyprzedzeniem, aby poprosić o piosenkę, którą usłyszałeś na pierwszej randce.
 • Działać. Chciałeś zrobić świetne pierwsze wrażenie, więc prawdopodobnie byłeś na swoim najlepszym zachowaniu. Wróć do tego myślenia. Czy przyniosłeś kwiaty, otworzyłeś drzwi samochodu, trzymałeś się za ręce itp.? Uważaj na swoje maniery jak nerwowa wersja swojego dawnego randkowego ja.
 • Porozmawiaj. Spróbuj opowiedzieć o pierwszej rozmowie na randce. Śmiało i zadać wszystkie te pytania having-to-know-ya, że prawdopodobnie staranował off na pierwszej randce. Możesz nawet nauczyć się czegoś nowego o sobie nawzajem.

Odtworzenie tego nostalgicznego doświadczenia jako wielkiego romantycznego gestu może pobudzić Twoje uczucia! Po tym wziąć dwie z pierwszej randki, może się okazać, że koniec pocałunku nocy wybucha fajerwerkami, podobnie jak po raz pierwszy.

wielki romantyczny gest

3. Ulubione rzeczy dla Twojej ulubionej osoby

Czasami, w chaosie naszego pracowitego życia, po prostu nie doświadczamy tego, co lubimy najbardziej regularnie. Zaskocz swojego partnera całym dniem spędzonym na robieniu wszystkich swoich ulubionych rzeczy. Możesz trzymać się jednego tematu lub wymieszać próbkowanie ulubionych, jak chcesz. Czy twoja miłość pragnie trochę rozpieszcza? Co powiesz na śniadanie w łóżku, a następnie masaż dla par w spa? Wolisz trochę zabawy na słońcu? Co powiesz na wycieczkę na plażę i wypożyczalnie rowerów plażowych i desek wiosłowych?

Mój mąż jest zawsze głodny dobrego grub i gry! Uwielbia duże śniadanie, ale ta zwykła stara miska zbóż jest po prostu łatwym, częstym odcinkowych. Tak więc, na dzień ulubiony niespodzianka, mogę albo wzbudzać romantyczne śniadanie w łóżku lub traktować go do niedzielnego brunchu Funday. Następnie, zamiast mijać dzień oglądania jego ulubiony activity na boob tube, mogłem szkopuł bilety stadion na mecz piłki nożnej MLS. Następnie mogłem zaplanować wycieczkę po browarze i wypić jego uśmiech na piw rzemieślniczych.

śniadanie w łóżku
Zdjęcia: Hedonizm Przez Sisi

4. Surprise Social gathering (ale nie na urodziny)

Nic nie przebije oszołomiony wygląd gościa honoru chodzenie na imprezę niespodziankę. Oto myśl: Nie czekaj na urodziny partnera, aby zaskoczyć go świętowaniem. Urodziny nie są właścicielami praw do imprez niespodzianka! Możesz koordynować tajne bash dla innych kamieni milowych, takich jak promocje, rocznice, wydarzenia (mój Hiszpan będzie odwrócić niespodziankę Barcelona tematyce soiree piłki nożnej), itp. Lub zaplanuj niespodziankę z przyjaciółmi imprezowych, takich jak polowanie na zamiatacza, noc autobusu imprezowego, noc gry lub cokolwiek chcesz. Pewnego razu potajemnie poleciałem w rodzinę mojego męża poza stan i zarezerwowałem im rundę golfa, aby cieszyć się razem. Impreza płynęła na zielonym, wózku golfowym i poza nim! Ocena… mówić o podstępne gap-in-one doświadczenie dzięki uprzejmości żony 🙂

Porady:

 • Wyślij e-vites z tygodniowym wyprzedzeniem. Poproś, aby RSVPs były dokonywane za pośrednictwem strony internetowej z zaproszeniem lub wiadomości e-mail, aby Twoja miłość nie była podejrzana z napływem połączeń i SMS-ów. Upewnij się, że zaproszone osoby wiedzą, że spotkanie jest niespodzianką, aby nie rozlać fasoli na partnera.
 • Dokonaj rezerwacji i sprytnie ukryj dekoracje. Zadzwoń na rzecz lub dwa z bestie do przechowywania przedmiotów w jego / jej miejsce.
 • Wybierz lokalizację, którą twój companion zwykle często odwiedza, więc nie jest podejrzany, gdy sugerujesz wizytę. Lub, być kreatywnym w dotarcie miłości do miejsca przeznaczenia z niewielką pomocą przyjaciół.
 • Zastanów się nad parkowaniem samochodów poza terenem obiektu. Twoi kumple nie będą mieli nic przeciwko parkowaniu bloku i spacerowi. Nie chcesz ryzykować, że twój partner dostrzegł znajomy samochód i domyślił się planu.
 • Jeśli masz motyw, pamiętaj, aby zabrać ze sobą odpowiedni przedmiot, aby twój husband or wife się zmieścił. Na przykład, jeśli organizujesz niespodziankę luau z okazji nadchodzącej podróży par na wyspy, a Twój spouse pojawia się w koszulce piłkarskiej, masz pod ręką kwiecisty major, aby szybko zmienić garderobę.
obozy dla dorosłych
Zdjęcia: Ognisko

5. Weekendowy wyjazd

Mini-vacay może zaoferować związek doładowania do max. Możesz zająć się całą logistyką dla swojego partnera, w tym dzielnie pakować dla niego lub, w dniu niespodziewanego wyjazdu, daj swojej miłości jedną godzinę do spakowania. Po prostu zaoferuj wskazówki dotyczące pakowania, takie jak to, czy zabrać ze sobą formalny strój, kostium kąpielowy, trampki itp. Czasami oferty podróży last minute można znaleźć w Internecie i zrobić dla najlepszego bodźca chwili niespodzianek.

Staycation: Możesz jechać razem lub rev rzeczy, przybywając przed partnerem. Dzięki temu czas, aby ustawić nastrój w pokoju przez chłodzenie szampana, posypując płatki róży na łóżku i zamawiania obsługi pokoju. Poinformuj swojego partnera, że podasz adres, numer pokoju i czas spotkania.

Ucieczka: Potknięcia drogowe? Planuj z wyprzedzeniem, zaopatrując swojego partnera w ulubione przekąski, czasopisma i melodie drogowe. Chcesz zabrać romantyczny vacay na nowe wyżyny? Zarezerwuj good deal do miejsca docelowego na liście wiader partnera. Upewnij się, że pakuje dowód tożsamości i, w razie potrzeby, aktualny paszport. Zamów zasoby podróży z centrów dla zwiedzających i poproś je o ich wysłanie do miejsca pracy, a nie do domu, aby twój husband or wife nie znalazł elementów planowania w skrzynce pocztowej. Dla wiśni na górze, zaplanować podróż wokół imprezy sportowej lub koncertu, że wiesz, że twój associate pokocha.

wakacje pary

Kredyt obrazu funkcji: postweddinglife.com

Nancy DeVault jest redaktorem naczelnym Day Night Guideline. Ona również przyczynia się do publikacji, takich jak Babble, AmeriDisability Expert services Magazine i Orlando Magazyn. Lubi przygody na świeżym powietrzu z mężem i małym dzieckiem.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOsobista doskonałość
Następny artykułWygląd czy jest ważny?
Damian
Mam na imię Damian i od zawsze interesuję się psychologią. Jako 28 latek potrafię rozpoznać ludzkie potrzeby oraz problemy. Moje hobby to żeglarstwo lecz bardziej interesuje mnie psychologia i człowiek.