Rozstanie i pomoc

0
85
Jak

W ten sposób można uzyskać przez gniew rozwód szybciej i przejść po separacji i rozwodu.

Hej, więc to się kiedykolwiek z tobą, gdy jesteś odzyskania od rozwodu, lub przynajmniej odzyskać od gniewu rozwodu?

Minęły miesiące od zakończenia rozwodu i myślałeś, że robisz dobrze.

Zbierałeś się finansowo, robiąc swój dom swoim własnym, i próbując nowych zajęć i czuliście się całkiem dobrze o sobie.

Ale potem cię uderza i nie odejdzie.  Że gniew, że czysty wściekłość, gdy spojrzeć wstecz i sobie sprawę, jak okropne ex traktował cię.

Czas można znaleźć wiadomości od innej kobiety na jego telefon komórkowy-utrzymujący się gniew rozwodu.

Jak chcesz wrócić do domu po tygodniowej podróży służbowej, tylko znaleźć dom kompletny bałagan i go siedzi na kanapie oglądania piłki nożnej utrzymujące się gniew rozwodu.

Albo kiedy chodzisz razem na siłownię, po kilku komentarzach, które wygłosił na temat “nie wyglądasz tak, jak byś się spotkał”, tylko po to, aby całkowicie cię zignorować i udawać, że cię tam nie zna.

Lista może być dalej i dalej. Każda pamięć co widać głębszy odcień czerwieni, zastanawiając się, dlaczego nie widać znaków, dlaczego nie opuścić.

I to jest to uczucie nieuczciwość i niesprawiedliwości, które mogą sprawić, że poczujesz się ślepy i powstrzymać cię od poruszania się po rozwodzie, kontynuując podsycanie tego gniewu rozwodu.

To gniew rozwodowy, moi przyjaciele. I to pojawia się teraz, ponieważ jesteś coraz silniejszy.

Te uczucia wściekłości przychodzą, ponieważ leczysz. Przechodzisz od rozwodu i jesteś coraz silniejszy. Ale podczas tego procesu, teraźniejszość, bardziej pewna siebie, ma nowy zestaw oczu, który patrzy wstecz na przeszłość.

Im silniejszy, bardziej pewny siebie dajesz świadectwo wszelkiego braku szacunku i złego traktowania przeszłości, którą znosiłeś, a ona chce sprawiedliwości, dammit.

“Ale Marta, dlaczego teraz? Czuję, że to całkowicie wykoleiło moje wyzdrowienie!”

Pomyśl o swoim powrocie do zdrowia w kilku krokach. Pierwszym krokiem było, kiedy były coraz źle traktowane przez współmałżonka, ale może mieć obwiniany siebie lub może mieć znormalizowane, myśląc, że to jakoś tak, jak twoje małżeństwo było.

Tak, to jest, gdzie jesteś teraz: zdajesz sobie sprawę, że małżeństwo jest niezdrowe, jesteś coraz rozwiedziony, lub jesteś gotowy z rozwodu i ciężko pracujesz, aby przejść dalej.

Tak więc, różnica gniewu rozwodowego jest w rzeczywistości delta między tymi dwoma częściami. To ty teraz zdajesz sobie sprawę, że:

  • To złe traktowanie nie było w porządku.
  • To cię frustruje, ponieważ nie możesz cofnąć się w czasie, aby go zmienić.

I to właśnie ta frustracja, którą czujesz teraz? To uczucie jest Gniewem. Gniew jest w kilku miejscach:

  • To na twój ex, bo traktował cię źle.
  • Twój ex, bo najprawdopodobniej nie przeprosić i naprawdę żałować, jak cię potraktowali.
  • Sam, bo teraz kopiesz się, że pozwalasz mu trwać tak długo.
  • Co za bałagan. Nic dziwnego, dlaczego czujesz się zatrzymany i nie wiesz, co robić.

Czy widzisz podobieństwo z tymi wszystkimi rzeczami?

Są to wszystkie rzeczy, których nie można kontrolować w rozwodzie.

Nie ma czasu, aby cofnąć się w czasie i dostać ex traktować cię lepiej. Był kretynem, który i tak na ciebie nie zasłużył. To takie proste. Bez wymówek.

Nie można “zrobić” twój ex przeprosić. Nie można “sprawić, by” cierpiał lub czuł się źle za wszystkie rzeczy, które zrobił. On jest najprawdopodobniej emocjonalnie niedostępny i czuje się źle i naprawdę wyrażając swój żal lub smutek nie będzie się działo, kochanie.

Próbuje wrócić i rozciąć “co powinienem zrobić inaczej?” lub obwinianie się za nie stojąc do ex, lub nie zdając sobie sprawy, jego toksyczne zachowanie tylko trzyma się od ruchu teraz.

Więc co teraz?

Przekieruj swój gniew na coś produktywnego i uzdrawiającego dla Ciebie.

Nie, nie chodzi mi o to, że musisz wybrać bukiet kwiatów na łące i zrobić planszę wizyjną, jeśli nie chcesz.

Cholera, nawet nie mówię mu wybaczyć teraz.

Ale to, co mówię, przyjaciele, to skierować ten gniew, który czujesz na coś, co może pomóc ci przejść do swojego życia. Nazywam to modelem PPF – skrót od Earlier Present Long run.

Przeszłość: Jakich lekcji mogę wyciągnąć z tego gniewu?

Obecny: Co mogę zrobić teraz, aby włączyć ten gniew w coś dobrego?

Przyszłość: Co zrobię w przyszłości, aby chronić się przed tym toksycznym BS?

Nie jest łatwo po prostu “puścić” wszystkie wspomnienia. Ale nie można pozwolić im utrzymać się w koleinie i unable, aby przejść z życia. W tej chwili masz wybór. Możesz zdecydować się pozostać zatrzymany w koleinie, sparaliżowany przez przeszłość nie można zmienić. Albo możesz uczyć się z przeszłości i niech ten gniew przypomni ci, że zasługujesz na lepsze. I jesteś pracą, którą zajmie, aby przejść dalej.

PS-Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o uzyskaniu pewności siebie i poczucia własnej wartości z powrotem po rozwodzie i separacji, książka twoja bezpłatna sesja strategiczna Dzisiaj! Rejestracja trwa 10 sekund.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNikt mnie nie kocha – Osobista doskonałość
Następny artykułMoja podróż – ciąża
Karolina
Mam na imię Karolina i mam 27 lat. Z zawodu jestem fryzjerką i co dzień słyszę wiele historii od ludzi. Zawód fryzjera to też moje hobby. Dużo rozmawiam i poznaję ciekawych ludzi.