Rozwód i niezaspokojone oczekiwania

0
260
Rozwód i niezaspokojone oczekiwania. - Przetrwanie twojego splitu

Więc słyszałem to jedno dużo od rozwiedzionych i rozdzielonych czytelników i klientów z kopalni, którzy próbują przenieść piekło po rozwodzie …

“To nie miało być tak po rozwodzie.”

“Mieliśmy się zestarzeć razem… nie rozwodzi się”.

“Miałem przejść na emeryturę za kilka lat, ale teraz muszę wrócić do pracy z powodu rozwodu.”

“Miałem być na jego ubezpieczenie zdrowotne, ale teraz nie wiem, co mam zamiar zrobić.”

Ma…

Powinienem być….

Brzmi znajomo?

Ach, język oczekiwań. A raczej niezaspokojone oczekiwania, które teraz prześladują nas po rozwodzie.

To jest ta pułapka . To te niezaspokojone oczekiwania, które powstrzymują cię i być może sprawiają, że czujesz się zły lub oburzony.

Ale oto bomba prawdy dla ciebie, moi przyjaciele.

Mamy trudności z odzyskaniem, ponieważ nie możemy f * cking puścić to, czego się spodziewaliśmy lub zakładał o tym, jak nasze życie będzie.

Oto gówniana prawda rozwodowa dla was wszystkich: podświadomie myślimy o naszym małżeństwie i innych związkach jako o automatach.

Zakładamy, że jeśli włożymy X ilość czasu w związek, lub dokonać X ilość poświęceń w trakcie małżeństwa, niż mamy prawo i gwarantowane pewne wyjście, pewne “Y”.

Ale wiecie co?

Tak to nie działa.

Oto, co musisz wiedzieć o rozwodzie. Ta idea, że jeśli dokonaliśmy poświęceń, otrzymujemy nagrodę, jest absolutną bzdurą.

Ale jako kobiety, pili, że Kool-Aid, bo to, co nasze błędne purytańskie społeczeństwo powiedział nam. Od najmłodszych lat karmimy się kłamstwem, że jeśli jesteśmy dobrzy i pracujemy wystarczająco ciężko, poświęcamy się i robimy wszystkie te rzeczy, które robią dobre dziewczyny i sprawdzamy listę stawiania potrzeb naszego małżonka przed naszymi własnymi, a my skupiamy się na jego celach, a nie na naszych własnych celach, a definiujemy siebie jako parę, a nie jako osobę , oznacza to, że otrzymujemy wypłatę wygodnej emerytury, bezpieczeństwa finansowego i stabilnego i wygodnego małżeństwa, w którym zdamy się z tą osobą.

Ale widząc, że czytasz to, wiesz, że nie jest to, jak twoje równanie algebry wyszło.

Wiesz, że niezależnie od tego, ile monet można umieścić w tym gówniany automat biurowy, i bez względu na to, ile razy pchnął przycisk E3 dla tego Snickers, i bez względu na to, ile razy wbity maszyny, gdy trochę wirujące rzeczy utknął na batonika, że nie spadnie, i bez względu na to, ile razy wsadził rękę w tym małe drzwi na dole maszyny … nie dostałeś tego, co w to włożyłeś.

Twoja inwestycja się nie opłaciła.

Równanie algebry nie okazało się.

I jak to sprawia, że czujesz?

Czy to cię złości? Gorzki? Czy to sprawia, że czujesz się jak masz krótki koniec kija? Czy to sprawia, że czujesz się jak jesteś ostatnią ofiarą w systemie Ponzi? Czy złapałeś się mówiąc: “Zrobiłem wszystko w tym związku, a teraz jestem tym, który musi zacząć od nowa, podczas gdy SOB jest ze swoją nową dziewczyną, lub biorąc wycieczki do Meksyku, a ja jestem tu sam po prostu stara się dostać. Czuję, że zmarnowałem najlepsze lata mojego życia z tym szarpnięciem.”

I wiecie co? To wszystko jest prawdą. I wszystkie twoje uczucia są ważne.

Świetnie, masz rację. Ale co teraz? Co teraz robisz?

Masz dwie możliwości.

1. Pozostań w tej przestrzeni użalenia się nad sobą. To zrozumiałe, ale nigdzie cię nie dotrze. Lub…

2. Możesz wziąć to gówno na wyższy poziom i f * ckin coś z tym zrobić.

Hej, nie mówię, aby umieścić na szczęśliwą twarz i być fałszywe i zrobić planszę wizji i zrobić to “oh, Jestem tak zadowolony, że jesteśmy świadomie rozprzęganie” bzdury, że Gweneth Paltrow nie, gdy rozwiodła się, że side Coldplay. Wszyscy wiemy, że rozwód jest do bani miód, więc nie być fałszywe.

Ale oto jak możesz zacząć coś z tym robić.

Krok 1: Zrób szybkie badanie wszystkiego, co jeszcze masz i napisz, że gówno w dół i być wyczerpujące i konkretne o tym.

Jak jest twoje zdrowie? ? Jak wyglądają Twoje dochody? Czy masz pracę? Jak jest twoje ubezpieczenie zdrowotne? Jak wygląda Twój method wsparcia? Twój terapeuta? Czy masz trenera rozwodu? Co interesów lub passion, które chciałbyś realizować, ale nie miałeś na to szansy? Czy masz jakieś f * cking cele i aspiracje i marzenia, które są twoje tylko, że nikt nie może wziąć od ciebie? Napisz. IT. Wszystkie. Dół.

Krok 2: Jeśli brakuje ci w którymkolwiek z tych obszarów, które wymieniłeś, zapisz dokładnie, gdzie chcesz być z tymi rzeczami które nie mają nic wspólnego z ex.

Na przykład, jeśli spodziewałeś się, że będziesz na swoim ex ubezpieczenia zdrowotnego i nie jesteś, co możesz zrobić teraz, aby upewnić się, że jesteś objęty? Do kogo możesz się skontaktować, aby pomóc Ci to zrozumieć? Jeśli spodziewałeś się pozostać w domu, w którym mieszkałeś przez ostatnie 20 lat, ale nie możesz huśtać się w kredyt hipoteczny, co możesz zrobić, aby znaleźć sytuację mieszkaniową, na którą możesz sobie pozwolić? Jeśli masz zamiar wrócić do pracy, kiedy myślałeś, że przejdziesz na emeryturę w ciągu 5 lat, co można zrobić finansów mądry (biorąc na drugą pracę, zmniejszenie wydatków, itp.), aby upewnić się, że nadal będzie w porządku?

Oto, co tu robimy. Przesuwamy ramy myślenia, aby nie dostać tego, czego oczekiwaliśmy, do podjęcia działań, aby upewnić się, że będziemy w porządku, niezależnie od tego. W 10 sposób osiąga gówno-mnóstwo dobra dla nas.

To wstrząsa nas z naszej wyuczonej bezradności.

Zmusza nas to do wstawania i wzmacniania siebie i ciążącego na nas za własną przyszłość. Nie ma znaczenia, czy twoje życie jest teraz inne niż się spodziewałeś. Ten punkt jest całkowicie dyskusyjny, więc nie warto nawet tracić czasu na myślenie. Masz zbyt wiele pracy do zrobienia, aby zachować przeżuwanie, jak coś nie poszło.

Buduje odporność, na którą zasługujesz i pokazuje, jak silny jesteś naprawdę, nawet jeśli jeszcze tego nie znasz. Przesuwając nacisk na CIEBIE, definiując swoją przyszłość dla siebie, i nie opierając się na kimś, kto oczywiście nie był tak niezawodny, możesz wziąć sprawy w swoje ręce.

Bo jak to, czy nie, nie masz wyboru.

Więc, jak o tobie? Czy zmagasz się z niezaspokojonymi oczekiwaniami? A jeśli tak, to co możesz z tym zrobić, aby przejść dalej? Odpowiedz bezpośrednio na ten e-mail i daj mi znać.

To wszystko na razie. Ale jeśli chcesz dowiedzieć się, jak rzucić uczucie niewidzialne i wziąć f * cking moc z powrotem, zarezerwować bezpłatną 30-minutową sesję strategiczną pod linkiem poniżej. Niezależnie od tego, czy szukasz jednej intensywnej sesji, czy pracujesz z trenerem przez kilka miesięcy, mamy opcje dla każdej preferencji i budżetu. Zarezerwuj sesję bez ryzyka, aby dowiedzieć się więcej.

Dyskusja wkrótce,

Martha
PS-Tylko dlatego, że twoje życie nie okazało się, jak myślałeś, nie oznacza, że twoje życie się skończyło. Masz moc, aby wytyczyć swój własny kurs teraz, niezależnie od okoliczności. Zarezerwuj bezpłatną sesję coachingową, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł14 Inspirujące podcasty dla par |
Następny artykułNikt mnie nie kocha – Osobista doskonałość
Karolina
Mam na imię Karolina i mam 27 lat. Z zawodu jestem fryzjerką i co dzień słyszę wiele historii od ludzi. Zawód fryzjera to też moje hobby. Dużo rozmawiam i poznaję ciekawych ludzi.