Salve w świecie pandemii

0
72
Salve do rozłączenia w naszym świecie pandemii

Minęło siedem miesięcy od życia w naszej rzeczywistości koronawirusowej.  Działania i normalne sposoby życia są modyfikowane lub wszystkie razem zablokowane dla wielu z nas, jak nadal jeździć nasze osobiste fale niepokoju, strachu, troski, gniewu, zmartwień, frustracji i smutku.  Jedną z rzeczy, do której większość z nas może się odnosić, jest odczuwalne poczucie rozłączenia.  Niezależnie od tego, czy jesteś na ogół na zewnątrz i spędzasz czas z strąkiem społecznościowym, czy w grupie wysokiego ryzyka i domu dużo, bardzo ostrożnie z interakcjami, większość z nas doświadczyła znacznie mniej kontaktu z bliskimi, szerszymi grupami przyjaciół i większymi doświadczeniami społecznymi niż wcześniej.  Trudno uwierzyć, że wzięliśmy za pewnik takie działania, jak sport młodzieżowy, lokale z muzyką na żywo, duże wesela i nieokiełznane podróże.  Czują się jak odległe wspomnienia dla większości z nas teraz.

Dla mnie, istnieje wiele osób w mojej społeczności wpadłem regularnie, którzy nie widziałem od miesięcy, ponieważ mamy wyciągnął do mniejszych i mocniej grup.  Niedawno poszedłem do sklepu spożywczego, nie normalnie i wpadł na tatę baseball.  Jesteśmy mniej więcej na poziomie znajomości, ale zatrzymaliśmy się i rozmawialiśmy przez wiele minut, obaj wydaje się być wdzięczni, aby zobaczyć się nawzajem, jak handlowaliśmy opowieści o obecnym poziomie naszego syna zaangażowania w sporcie, gry życzeń były dozwolone, on-line nauki i tym podobne.  Kiedy poszliśmy na swój własny sposób, zastanawiałem się nad tą entuzjastyczną wymianą, prawdziwą wartością tego kontaktu z kimś, kto znajduje się poza każdym z naszych kręgów i niestety, innym przypomnieniem, że sprawy są tak różne.

Wszyscy straciliśmy połączenie, które kiedyś mieliśmy w taki czy inny sposób i w różnym stopniu. To wpłynęło na nasze zdrowie emocjonalne i relacje, szczególnie godne uwagi COVID prawdopodobnie przeszkodą od ciebie widząc ważnych ludzi w swoim życiu, jak chcesz.  Wiele starszych lub w inny sposób zagrożonych są bardzo samotni, ponieważ starają się zachować zdrowie.  Ludzie są konsumowani przez wiele uczuć wściekłość, smutek, zmartwienie, zmęczenie, niepokój, stres i każdy z nas ma pytania o to, co dzieje się dalej.

Ale jest jedna rzecz, którą każdy z nas może zrobić w United states of america, aby czuć się bardziej połączony.  Możemy głosować w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Jeśli nie czuliście się szczególnie zmotywowani do głosowania w wyborach, ponieważ uważacie, że twój głos nie ma znaczenia lub nie są zainspirowani, wybory te mają poważne konsekwencje dla dobrobytu, zdrowia psychicznego i ogólnej stabilności kraju, który kochamy.

Poza tym, istnieje wiele sposobów głosowania może dać impuls emocjonalny i stworzyć poczucie połączenia.

  • Głosowanie odzwierciedla twoje pragnienie bycia wysłuchanym i wybór, aby nie zrezygnować z głosu. Wielu, którzy są odizolowani czują się samotni i mniej wpływowe w świecie teraz, ponieważ stoją miesięcy oddzielenia od życia, jak oni wiedzą.  Oddanie głosu jest aktem inicjacji.  Nadal tu jestem i mój głos ma znaczenie!
  • Głosowanie jest zachowaniem prospołecznym i czuje się dobrze. Niezależnie od twoich uczuć co do stanu amerykańskiej polityki w tej chwili, oddanie głosu jest uzasadnionym sposobem działania na swoje osobiste ideały.  Zainspiruj się, że twoja akcja może naprawdę coś zmienić, zwłaszcza jeśli jesteś w stanie pola bitwy!
  • Głosowanie pozwala podłączyć się do fali swojej społeczności. Jeśli nie głosujesz na siebie, zrób to dla dobra swoich sąsiadów, przyjaciół, rodziny i ich dzieci.  Wielu postrzega głosowanie jako akt altruizmu, chęć przyczyniania się do większego dobra społeczeństwa.
  • Głosowanie może wywołać pozytywne opinie i wdzięczność ze strony społeczeństwa w ogóle, jak inni są wdzięczni za udział w procesie politycznym. Jesteśmy w nim razem i działanie razem w takim ruchu może być potężnym doświadczeniem.

Nie od ostatniej poważnej pandemii w 1918 roku my jako kraj czuliśmy się tak odłączeni od siebie.  Niestety klimat polityczny przyniósł również bezprecedensowy podział, gniew i niestabilność.  Jeśli czujesz się samotny i zniechęcony przez nasz świat pandemii, rozważ udział w nadchodzących wyborach prezydenckich jako okazję do podłączenia, uczestniczenia i korzystania z wyżej wymienionych emocjonalnych i relacji korzyści zdrowotnych w 10 sposób.

Jesteś wartościowy, a twoje opinie mają znaczenie tak samo jak każda inna osoba, która będzie oddać swoje głosy.  Daj się wysłuchać.

Jest to oczywiście bardzo nietypowy czas na głosowanie, biorąc pod uwagę kwestie bezpieczeństwa i higieny pracy.  Nie pozwól, aby to cię zniechęciło.  Oto przydatny artykuł z dobrymi informacjami, stan po stanie, jak iść o głosowaniu w wyborach prezydenckich w 2020 roku. –> Jak głosować wcześnie, bezpiecznie i pocztą we wszystkich 50 stanach.

Teraz idź głosować!

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł6 sposobów, aby pożegnanie było łatwiejsze
Następny artykułDlatego zaufanie i francuski są tak podobne
Damian
Mam na imię Damian i od zawsze interesuję się psychologią. Jako 28 latek potrafię rozpoznać ludzkie potrzeby oraz problemy. Moje hobby to żeglarstwo lecz bardziej interesuje mnie psychologia i człowiek.