Ta wskazówka naprawdę działa spotkaj więcej mężczyzn po 50

0
183
mężczyźni powyżej 50 roku życia w kolejce

Ta wskazówka naprawdę działa na spotkaj więcej jakości  po 50

Ostatnio pracowałem z klientem, który mieszkał w mojej okolicy i kiedy przewijaliśmy zdjęcia mężczyzn, zauważyłem znajomą twarz.

Ten człowiek skontaktował się ze mną ponad 10 lat temu za pomocą tego samego zdjęcia.

Pamiętam, że nadawałem mu nick…. “Człowiek KFC”.

Do dziś pamiętam dokładnie, gdzie byłem i dlaczego dałem mu 10 nick.

Rozmawialiśmy przez telefon, kiedy szedłem z psem w parku.

To był upadek i liście na drzewach były wspaniałe odcienie złota, pomarańczy i czerwieni.

Pamiętam zapach ziemi i chrupkość w powietrzu.

Pamiętam, jak “KFC Man” żartował, że nie obchodzi go to, jak wygląda kobieta, dopóki jej ciało jest sprawne i stonowane.

I słucham tego myślenia… “Czy 10 side jest prawdziwy? Czy on myśli, że to tylko uczyni go szczęśliwym?”

Byłem wściekły, że ktoś może być tak wąski poglądach, więc kiedy zapytał o mój typ ciała, powiedziałem mu mój pomocnik koło mnie do “KFC” licznik codziennie dla mojej dziennej dawki smażonego kurczaka.

Nic z tego nie było prawdą, ale mogę powiedzieć, że moje słowa go zszokował, bo przez całą minutę milczał, aż w końcu powiedział: “Tylko żartuję.”

10 lat później był… powrót on line, prawdopodobnie dlatego, że nikt nie mógł spełnić jego surowe oczekiwania, co by go uszczęśliwić.

Nawiasem mówiąc, wiem, jak frustrujące może być wrócić na serwis randkowy po zakończeniu związku i zobaczyć tych samych mężczyzn z tym samym profilem i zdjęciami, które widziałeś opublikowanych lata temu.

To sprawia, że zaczynasz myśleć, że nie ma dobrych facetów nawet tam nawet do daty.

Oto mały sekret, którego możesz nie wiedzieć. . . istnieje wiele naprawdę dobrych facetów na każdym serwisie randkowym, ale są szanse, że ich nie widać.

To dlatego, że jak “człowiek KFC”, prawdopodobnie masz rodzaj człowieka myślisz, że sprawi, że będziesz szczęśliwy.

I jak większość kobiet, z którymi rozmawiam, są szanse, że twój typ nie jest zainteresowany tobą on-line.

Ale faceci, którzy nie są twoim typem, piszą, że to była ich praca, prawda?

Cóż, oto coś, o czym chcę, żebyście pomyśleli…

Gdyby twój typ pracował w przeszłości, nie byłbyś z nim teraz?

Jesteś przyciągany do swojego typu, ponieważ czuje się dobrze dla ciebie, jak powinien, ponieważ są szanse, że żyłeś z tego typu człowieka całe życie.

Może pokazać się z innej pracy lub różnych ubrań, ale bądźmy szczerzy tutaj, w zasadzie, prawdopodobnie byłeś celownik tego samego typu człowieka w kółko z tych samych katastrofalnych wyników.

Pytanie brzmi… jak wydostać się z tego wzoru?

Robisz to, co nazywam “Out of the Box” Relationship.

Próbujesz spotykać się z różnymi typami mężczyzn.

Na początku, to zabierze Cię wyjście ze swojej strefy komfortu, więc będziemy chcieli zacząć powoli, zmieniając tylko jedną z cech, których zwykle szukasz w człowieku może ktoś, kto ma inny rodzaj pracy, mieszka nieco dalej od ciebie lub jest nieco starszy lub młodszy niż zwykły typ.

W ten sposób otwierasz drzwi dla dobrych ludzi, którzy mogą być dla Ciebie lepiej dopasowani i którzy chcą naprawdę uszczęśliwić cię w długotrwałym związku.

Również… sprawdź nowe serwisy randkowe, jak również, więc nie widać tych samych mężczyzn widziałeś 5 lat temu. (Możesz spojrzeć na niektóre z moich ulubionych serwisów randkowych przez klikając tutaj.)

Daj mu spróbować i daj mi znać, publikując swój komentarz poniżej, co myślisz o tym nowym sposobie do tej pory.

Ostatnia rzecz. . . Jestem tak podekscytowany, aby podzielić się e-mail mam w tym tygodniu od jednego z moich klientów Enjoy po 50 klientów Grupy.

Cześć Lisa . . . Poznałem wspaniałego człowieka i jesteśmy szaleńczo zakochani w sobie!!! Jesteśmy ekskluzywni od około 9 miesięcy i i będziemy silni.  Użyłem informacji z grupy, aby pomóc mi ocenić, czy 10 związek był dla mnie odpowiedni.  Najśmieszniejsze jest to, że na naszej pierwszej randce nie byłem tak naprawdę zainteresowany nim, ale przypomniałem sobie, co powiedział o dając mu szansę i mieć otwarty umysł.

Chłopiec cieszę się, że zrobiłem, bo jak się okazuje, jest idealnym człowiekiem dla mnie i jesteśmy bardzo zgodni na poziomie miłości, przyjaźni i fizycznego.  Jestem zdumiony, jak udało mi się przyciągnąć człowieka, który pasuje do mojego opisu / pragnień z mojego profilu on the net do koszulki!

Muszę powiedzieć, że moje życie było całkiem dobre przed, ale to jeszcze lepiej teraz z kochającym partnerem podzielić się codziennie.  Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe szkolenia i spostrzeżenia.  Prosimy o szając moją historię, jak jestem pewien, że będzie inspirujące dla moich sióstr poszukujących ich doskonałych kolegów. Pat (Kalifornia)

Czy to jest coś, czego chciałbyś doświadczyć w swoim życiu? Miłość z dobrym człowiekiem?

Cóż, możesz. Kobiety w mojej miłości po 50 Grupa znalazła miłość nawet w tych szalonych czasach za pomocą ponad 50-strategii randkowych i myślenia dzielę się z nimi.

Jeśli masz dość zmagania się z randkami i jesteś gotowy, aby zmienić swoje życie miłosne, to ustawmy czas, aby porozmawiać i zobaczyć, jak możemy to zrobić dla Ciebie.

Aby rozpocząć, po prostu kliknij tutaj i powiedz mi trochę o tym, co działo się w twoim życiu miłosnym.

Jeśli myślę, że mogę ci pomóc, wyślę ci url do mojego kalendarza, aby ustawić bezpłatny czas dla nas, aby porozmawiać.

Nie mogę się doczekać, aby porozmawiać wkrótce. Przygotuj… spowodować, że twoje życie miłosne wkrótce się zmieni!!!!!!

Uściski~

Lisa

Uwielbiasz ten artykuł? Zarejestruj się, klikając tutaj, aby otrzymać mój tygodniowy website.

Prawa autorskie© 2020 Lisa Copeland. Wszelkie prawa zastrzeżone.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrzeszkody w przebaczaniu
Następny artykuł6 sposobów, aby pożegnanie było łatwiejsze
Kasia
Hej! :) Jestem studentką trzeciego roku psychologii! Uwielbiam wszelkie zagadnienia dotyczące miłości oraz znajdowania sobie tej drugiej połówki na całe życie!