Wakacyjna randka z przyjaciółmi

0
159
Friendsgiving

Jest rodzina, w której się urodziłeś i rodzina, którą wybierzesz. Bliscy przyjaciele stają się naszą drugą rodziną i z powodu tej szczególnej więzi często chcemy wspólnie świętować święta. I ten rodzaj uroczystości jest legit! “Friendsgiving” odbywa się zazwyczaj w sobotę przed Święto Dziękczynienia, ale można zorganizować uroczyste spotkanie w każdej chwili w okresie świątecznym.

Oto jak zorganizować uroczystą ucztę Friendsgiving!

“Daj” Friendsgiving

Friendsgiving social gathering może zaspokoić głód świątecznej zabawy i pobłażliwego jedzenia z ulubionymi peeps. Ale co, jeśli można zmienić alarmujące statystyki poprzez moc przyjaźni też? 1-w-6 dzieci w Ameryce dziś twarz głodu. Łyk! Możesz pomóc, organizując uroczystość Friendsgiving na rzecz No Kid Hungry. Ponadto ich zasoby mogą uprościć planowanie partii. Wystarczy zarejestrować się, aby zorganizować Friendsgiving, zaplanować wydarzenie z ich helpful-dandy listy kontrolnej, fundraise z narzędzi mobilnych i toast do znaczącego posiłku z przyjaciółmi.

Friendsgiving
Zdjęcia: No Kid Hungry

Jeśli zbieranie funduszy nie jest zwykle twoja sprawa, należy pamiętać, że ludzie dając ducha jest w pełnym rozkwicie podczas wakacji! W rzeczywistości, wielu z twoich bliskich szukasz sposobu, aby coś zmienić, a więc, Twój wysiłek Friendsgiving pozyskiwania funduszy może być wielki pasuje. Win-acquire!

Friendsgiving Menu Wybory

Udostępnianie jest opiekuńczenie

Zastraszani, aby przygotować pełny distribute Dziękczynienia? Zanim zdecydujesz się pokroić indyka, wyciąć sobie trochę luzu! Potluck to świetny sposób, aby podzielić się obciążeniem pracą, a ostatecznie samym posiłkiem. Przypisz gościom produkt spożywczy, taki jak farsz, ziemniaki, warzywa, deser, przystawka lub napój. Jest to zwyczajowe dla gospodarza gotować indyka i sos, chyba że masz smakoszem przyjaciel chętny do rozwiązania lwa udział gotowania – czyli ptaka!

Turcja pod klucz

Jeśli chcesz spędzić czas z gośćmi, a nie gotowania, po prostu zamówić kompletny posiłek Dziękczynienia. Zastanów się nad swoimi opcjami: firmy dostarczające żywność (Hi Contemporary, Blue Fartuch itp.) sklepy spożywcze (Full Meals) sieci restauracji (Honey Baked Ham, Boston Sector) i sprzedawców żywności (Kiełki Farmers Markets itp.).

Friendsgiving
Zdjęcia: Food items Network

Gospodyni z Mostess

Jeśli jesteś kulinarnym czarodziejem, sam przygotuj cały posiłek. Podczas gdy większość może myśleć, że to gryzie więcej niż można żuć, jest to możliwe, zwłaszcza jeśli wybierzesz nieco łatwiejsze przepisy.

Birdie Brunch

Nie musisz podążać za tradycją. Zamiast uroczystej kolacji, jak o dorywczo śniadanie, obiad lub, jeszcze lepiej, brunch. Brunch to najsmaczniejszy posiłek tygodnia – idealne połączenie dań śniadaniowych i lunchowych. Jeśli jesteś hosting Friendsgiving weekend po Dniu Dziękczynienia, poprosić gości, aby przynieść potluck brunch pozycji za pomocą ich resztki Dziękczynienia.

Dokonuj rezerwacji

W niektórych restauracjach serwowane są menu o tematyce friendsgiving i/lub wydarzenia. Jeśli kochasz koncepcję gromadzenia przyjaciół, ale nie jesteś do hostingu, po prostu dokonaj rezerwacji. Na przykład Cooper’s Hawk Vineyard & Restaurant serwuje pomysłowe wersje klasycznych dań z Dziękczynienia w połączeniu z Cooper’s Hawk Wines. Rodzinne restauracje, takie jak Buca Di Beppo, są doskonałym rozwiązaniem jak tapas stylu miejsc, które specjalizują się w sharable potraw.

Menu Mix-Up

Jeśli planujesz mieć swoje wypełnienie indyka w Święto Dziękczynienia, rozważyć serwowanie alternatywnych potraw w Friendsgiving. Na przykład polędwica wieprzowa, lasagne, łosoś lub nadziewane komosą ryżową dynią z orzechów maślanych. Lub trzymać się klasyki partii … tacos, pizza, hamburgery itp.

Zdjęcia: Television Line

Grupa mieszana

Twoja grupa przyjaciół to unikalna mieszanka. Kanał, że sama mieszana koncepcja z turducken. To danie Luizjana jest deboned kurczaka nadziewane w kaczce bez kości i dalej nadziewane do deboned indyka! Daj spokój… wiesz, że twoi przyjaciele pożerać to danie (i samo słowo).

Podwórko Bash

Host laidback Friendsgiving podobne do grilla przez głębokie smażenie indyka. Zawsze należy zachować ostrożność podczas korzystania z frytownicy indyka. Podawać z kukurydzą na kolbie (zamiast budyniu kukurydzianym), frytkami pieczonymi w piekarniku (zamiast tłuczonych ziemniaków) i fasolką szparagową na parze (zamiast zapiekanki z zielonej fasoli).

Świąteczna zabawa

Pomyśl o Friendsgiving jako świąteczny playdate dla dorosłych! Oto sposoby na zabawę…

Friendsgiving
Zdjęcia: Amazon
  • Turcja strzelać: Zamów rekwizyty fotograficzne o tematyce Friendsgiving, aby nakręcić najlepsze selfie!
  • Turkey-Lovin’ Pigskin: Możesz obejrzeć mecz piłki nożnej on Dziękczynienia po południu, ale dla Friendsgiving, rozwiązania zabawy head-on z gry w piłkę nożną contact na podwórku.
  • Gra (Kura) W: Jeśli kolory zbiorów prezentują zachęcającą atmosferę na świeżym powietrzu, zaplanuj gry w stylu klapy bagażnika (dobrze, feathergate). Gry trawnik jak cornhole, podkowy i inne dodać przyjazną konkurencję. Lub, pobyt przytulny wewnątrz co ciepłe Friendsgiving wspomnienia gry planszowe. Granie może wydawać się proste, ale ta klasyczna rozrywka pozwala znajomym na interakcję, śmiech, a nawet nauczenie się czegoś nowego o sobie nawzajem.
  • Łaskotany różowy z brązowym: Włączanie Charlie Brown Święto Dziękczynienia tylko 30 minut rozrywki dzieciństwa. Może dodać do picia napojów dla dorosłych gry na przykład popijaj koktajl za każdym razem, gdy usłyszysz słowo “indyk”.
  • Get Wacky: Chcesz wykorzystać resztki cukierków Halloween? Stuff piñata indyka i niech każdy ma walnięcie!
Friendsgiving
Zdjęcia: Occasion City

Dodatkowe pomoce

Specjalne akcenty sprawiają, że spotkania są niezapomniane. Rozważyć…

  • Stacje interaktywne: Spróbuj Diy sweet apple bar! Lub, Dziękczynienia tematyce bar mimozy za pomocą soku żurawinowego i cydru jabłkowego zamiast soku pomarańczowego. Dodaj dodatki ze świeżych owoców i gałązek ziół.
  • Dekoracje: Zamów wystrój friendsgiving, jak nasze znaleziska na Amazon i Makr.
  • Resztki: Przygotuj plastikowe pojemniki, dzięki czemu możesz wysłać gości do domu z drugą pomocą.
  • Prezent na rozstanie: Pożegnaj się ze znajomymi pamiątką, taką jak koozie Friendsgiving lub czekolada ze wspólnym indykiem.

 

Friendsgiving
Zdjęcia: Craftberry Bush

Motyw fotograficzny: Bash City

Nancy DeVault jest redaktorem naczelnym Date Night Guide i współautorem publikacji takich jak Babble, AmeriDisability Solutions Journal i Orlando Magazyn. Lubi przygody na świeżym powietrzu z mężem i małym dzieckiem.