Żeglarskie wycieczki do Sweep Your Love Away

0
110
Żeglarstwo

Jak napisał kiedyś Mark Twain: “Zrzuć miski, odpłyńcie się od bezpiecznej przystani, złapcie wiatry handlowe w żaglach. Odkryj. Dream. Odkryj”. Na niezapomnianą wycieczkę na randkę, skorzystaj z rad pana Twaina i wejdź na pokład żaglówki, aby cieszyć się kilkoma godzinami lub dniami jazdy na falach z bryzą pieszcząc twoją twarz. Piękno życia morskiego daje poczucie wolności, spokoju i przygody. Odkrywamy kilka z wielu wycieczek żeglarskich dostępnych dla prawdziwie bezstresowej i romantycznej eskapady z naturą i twoją miłością. I mamy nadzieję, że to zainspiruje Cię do znalezienia doświadczenia żeglarskiego w pobliżu.

Wycieczki

Maui Zachód Słońca Kolacja Rejs

Otrzymując tytuł “Best Island in the US” przez ponad dwie dekady przez Conde Nast Traveler, “The Valley Isle” jest kojący widok na ból oczu. Górzysty teren jest wspaniałym tłem od oceanicznej postawy. Chociaż istnieje więcej niż wystarczająco dużo działań, aby utrzymać cię zwiedzania wszystkiego, co Maui ma do zaoferowania, uważamy, że podróż na Maui Zachód Słońca Kolacja Rejs jest koniecznością. Oferowany przez Pride of Maui, jacht żagle wtorek, czwartek, piątek i sobotę od 5:30 – 7:30pp. Zespół na żywo utrzymuje energię w pomieszczeniach, podczas gdy matka natura urzeka tych na zewnątrz. Dodatkową zaletą jest to, że żeglarze w miesiącach zimowych (grudzień – maj) mogą rozkoszować się obserwacjami migrujących humbaków. Bilety, które obejmują pełną kolację, są regularnie $79 za osobę dorosłą, ale można je kupić online za $ 69 za osobę dorosłą. prideofmaui.com/trips/sunset/

Zdjęcia: Pride of Maui

Karta Żeglarska Zatoki San Francisco

Położony w północnej Kalifornii znajduje się słynny most Golden Gate, malownicze wiktoriańskie domy, tętniące życiem kolejki linowe i lśniąca zatoka. Podczas wizyty w Zatoce San Francisco jest tak wiele do zobaczenia i odkrycia.

Przygodowe karty żeglarskie dla kotów został nazwany #1 na liście działań HuffPost do zrobienia w San Francisco. Każda wycieczka spędza 97% czasu żeglowania przy użyciu energii wiatrowej sam na spokojnie przyjemny żagiel. Będąc na wodzie, będziesz płynąć wokół Alcatraz, pod mostem Golden Gate, z widokiem na wspaniałą panoramę miasta. Przygotuj aparat na nieoczekiwane pelikany, delfiny i lwy morskie, które możesz napotkać.

Szybuj po wodzie na żagiel dzień lub zachód słońca żagiel. Żagiel dzień jest 45 dolarów za osobę dorosłą na 90 minut rejsu. Na miejscu można kupić przekąski i napoje, w tym rodzinnym barze. Na coś nieco bardziej dorosłego, żagiel zachód słońca jest 60 dolarów za osobę za 90 minut rejsu. W cenę zakwaterowania wliczono 2 bezpłatne napoje oraz lekkie przekąski. adventurecat.com

Key West National Wildlife Refuge Sail

Udaj się do najbardziej wysuniętego na południe punktu kontynentalnych Stanów Zjednoczonych, aby zbadać namorzyny, rafy koralowe i wiele dzikich zwierząt. Key West National Wildlife Refuge jest chroniony od 1975 roku i składa się z wysp namorzynowych rozciągających się od Key West do Marquesas Keys. Znany jako “backcountry”, Refuge ma ponad 200.000 akrów dzikiej przyrody do doświadczenia. Kwitnące życie morskie pozwala połowów rekreacyjnych przyciąga turystów z całego świata.

Karty niebezpieczeństwa, co jest niczym innym jak niebezpieczne, gospodarze żagiel, fajka i kajak jednodniowa wycieczka przez doświadczonych przewodników przez cały rok. Nie tylko można dostać się do płynąć przez ten dziewiczy ekosystem, ale zanurzyć się w nim z fajki narzędzi z przebłyski naturalnego piękna w rafie koralowej. Zespół Charter zapewnia kombinezony i maski na receptę w miesiącach zimowych, aby zapewnić ciepło.

Goście mogą zjeść pełny lunch, który można zrelaksować się podczas rejsu na otwartej wodzie. W cenę zakwaterowania wliczono piwo, wino, napoje gazowane, wodę i przekąski. Jest to $120 za osobę za dzień na wodzie. W godzinach porannych i popołudniowych organizowane są również półdniowe wycieczki. dangercharters.com/sail-snorkel-kayak

Zdjęcia: Karty niebezpieczeństwa

Nowy Jork Światła Sail

Humming miasta jak Nowy Jork będzie można skakać przez całą dobę. Niezależnie od tego, czy odwiedzasz tę kwitnącą metropolię, czy nazywasz ją domem, dlaczego nie poświęcić trochę czasu, aby zwolnić, oddychać i cieszyć się cichszymi chwilami na wodzie?

Klasyczna linia portowa oferuje kilka wycieczek na pokładzie żaglówek i jachtów, aby dopasować się do gustu każdego gościa. Proponujemy zapierający dech w piersiach romantyczny City Lights Sail, aby podziwiać urocze widoki na panoramę Nowego Jorku oświetloną nocą. Chwyć kieliszek szampana i swojego seksownego pomocnika na pokładzie szkunera w stylu 1800, America 2.0. Ceny są $56 za osobę.

Podczas chłodniejszych miesięcy lub jeśli wolisz, aby wiatr nie bił włosów, zarezerwuj rejs modelowany jacht zmotoryzowany z 1920 roku, Manhattan. Rejs Champagne City Lights oferuje bezpłatny napój dla Gości i wygodne miejsca siedzące w klimatyznej kabinie. Bilety można kupić za $56 za osobę. sail-nyc.com/browse-by-theme/city-lights-sailscruises

Zdjęcia: Classic Harbor Line

Czartery żeglarskie Bufflehead

U wybrzeży Maine znajdziesz wody pełne klasycznych składników owoców morza używanych w słynnych daniach z Nowej Anglii, takich jak clam chowder. Nadmorskie miasto Rockland, Maine, położone jest w regionie Midcoast Maine i ma historię i morskie korzenie, które sięgają głęboko, w tym jego niesławne windjammers w Zatoce Penobscot.

Czartery żeglarskie Bufflehead to intymna żaglówka, która pozwala zbliżyć się do wysokich statków widzianych z lądu. Jest to rodzinny i prowadzony biznes z kapitanem Danielem Bennettem, który prowadzi i prowadzi wszystkie wycieczki na pokładzie Bufflehead. Istnieje kilka wycieczek żeglarskich oferowanych najlepiej dopasowanych do Twoich pragnień.

Goście mogą wybrać wycieczkę “Quick Minute” trwającą 1-2 godziny do “Tygodniowego Urlopu” trwającego 8 godzin i wszystkiego pomiędzy. Aby uzyskać bardziej ekstrawaganckie doświadczenie, zarezerwuj “Lobster Bake” lub “Sunset Sail”. “Lobster Bake” zabierze Cię na niezamieszkaną wyspę, gdzie świeże homary, kukurydza i ziemniaki są gotowane i podawane ze wszystkimi mocowaniami, w tym napojami. Ta wycieczka trwa zwykle 8 godzin lub więcej z czasem meandrować piaszczyste plaże. “Sunset Sail” został opisany jako magiczny do obserwacji. Gdy słońce zachodzi na szczycie tańczącej wody, księżyc wschodzi do niezapomnianego blasku. Wieczorna atmosfera zmienia się cicha i inspirująca, gdy żagle wracają na ląd. Ceny różnią się w zależności od wybranego czarteru. sailrockland.com

Żagiel Portowy Charleston

Charleston, Karolina Południowa jest uosobieniem południowej elegancji i uroku; zabytkowe plantacje, zabytki patriotyczne, bogata kultura historyczna i ulice pokryte mchem dębów. Goście mogą wybrać się na zakupy, posiłki, wycieczki bryczką i widmami oraz wyprawy do portu Charleston.

Duma szkunera jest 84-metrowy statek ustawienie żagiel codziennie na dwie godziny przedsięwzięć przynosząc nową perspektywę obszaru Charleston. Inspiracją dla niego były XVIII-wieczne szkunery handlowe, które kiedyś zaludniła ten cel. Żagle są podnoszone, gdy wiatr i pływy zabierają statek w podróż na jego kaprys. Niezależnie od tego, czy wybierzesz popołudniowy żagiel delfinów ($ 42 / dorosły), żagiel o zachodzie słońca ($ 54 / dorosły), czy żagiel w świetle księżyca ($ 40 / dorosły), przygoda i emocje czekają z każdym podmuchem wiatru! schoonerpride.com

Zdjęcia: Duma Schooner

Wakacje żeglarskie

Chcesz uciec na dłuższą wycieczkę? Rów zerknij na jeden z tych wakacji żeglarskich na pokładzie pięknie wykonanych statków i wyrusz na wakacje, których wkrótce nie zapomnisz.

Sunsail (sunsail)

Sunsail (sunsail) oferuje skippered wakacje żeglarstwo pozwalając być tak praktyczne lub niefrasobliwe, jak chcesz, aby wakacje. Kapitanowie mają wiedzę na temat jachtu i okolicy, aby zapewnić spokój ducha. Znają również najgorętsze miejsca do jedzenia, zabawy i nurkowania z rurką. Kapitanowie są szkoleni, aby byli tak widoczni lub dyskretni, jak to konieczne, w zależności od twoich preferencji w tym czasie. Możesz wybrać krótki urlop jeden-dwa dni lub cały tydzień! Sunsail oferuje 25 miejsc na całym świecie, co pozwala na swobodę odkrywania wielu części świata drogą morską. Ceny zależą od lokalizacji. sunsail.com/sailing-vacations/skippered-yacht-charter

Żeglarstwo
Zdjęcia: Sunsail

Żaglowiec Przygody

Odpłynąć na to, co wygląda jak statek piracki na ucieczkę, która jest relaksująca, ale także pełna przygód. Żaglowiec Przygody jest centrum dla jednych z najlepszych na świecie firm żeglarskich, co daje szansę na nurkowanie się do żeglowania ogromnym statkiem. Trasy te mogą trwać od kilku dni do kilku tygodni. Załogi są dobrze wyszkolone, aby poradzić sobie ze wszystkim, co może powstać, instruując cię o ins i out żeglarstwa. Należy pamiętać, że jeśli szukasz na relaks na pokładzie z mojito w ręku, może to nie być najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Będziesz zanurzony w codziennym funkcjonowaniu i pracy zespołowej prawdziwego pływającego statku. Ale w ten sposób zdobywasz nieocenioną wiedzę i odkrywasz otwarte morza świata podczas wakacji raz w życiu. Ceny zależą od statku i trasy.  sailingshipadventures.com

Kredyt fabularny: Karty niebezpieczeństwa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPoprawa relacji z partnerem Q&A
Następny artykułStresuje się gdy widzę atrakcyjnego faceta / kobietę.
Damian
Mam na imię Damian i od zawsze interesuję się psychologią. Jako 28 latek potrafię rozpoznać ludzkie potrzeby oraz problemy. Moje hobby to żeglarstwo lecz bardziej interesuje mnie psychologia i człowiek.