Dlatego zaufanie i francuski są tak podobne

0
131
Dlatego zaufanie i francuski są tak freakin 'podobne.

Dlatego zaufanie i francuski są tak freakin ‘podobne.

Zauważyłem ostatnio coś, o czym chcę z tobą porozmawiać.

Czy kiedykolwiek znalazłeś się myśląc o następujących głębokich myślach…

Ugh. Dlaczego nadal czuję się jak gówno? Myślałem, że będę całkowicie pewny siebie po tym wszystkim rzeczy rozwód się skończyło, więc dlaczego jest moje zaufanie jeszcze w śmietniku? Jak, co jest ze mną nie tak?

Nie ma nic złego z tobą, kochanie. Czujesz się tak, bo może nigdy nie zostały podane, że zaufanie na początku swojego życia, zaufanie, które pomogłyby ci nie czuć się jak doo-doo raz jesteś nowo singlem.

Powiedz co?

Dobra, oto najlepszy sposób, w jaki mogę o tym myśleć.

Jeśli zostały wychowane przez rodziców, którzy oklaskiwali fakt, że jesteś silną woli, a jeśli miał ludzi w swoim życiu dorastania i jako młoda kobieta, która zachęciła cię do mówienia swój umysł, aby zaplanować własną karierę i dotrzeć do własnych indywidualnych marzeń, to najprawdopodobniej miał podstawy zaufania, które prowadziły cię przez rozwód z poczuciem własnej wartości nadal nienaruszone.

Jeśli to ty, gratulacje. I przytul i podziękuj swoim rodzicom, nauczycielom i wszystkim innym w dzieciństwie, którzy dali ci to zaufanie. I proszę zapłacić do przodu i zrobić to samo ze wszystkimi innymi kiddos w swoim życiu.

Ale jeśli to nie ty, jesteś drugim 99%, boo.

Jeśli zostały podniesione powiedział do rury w dół, że dziewczyny powinny zawsze zachowywać się jak małe panie, że dziewczyny nigdy nie powinny się złościć lub podnieść głos, że dziewczyny nie powinny jak placki błotne, żaby, ani sport lub cokolwiek innego, że chłopcy lubią, i że #1 rzeczą, kobieta powinna dążyć do jest być idealną żoną i doskonałą matką i wszystkie twoje działania były oparte na zdolność do spełnienia tych ideałów BS, to są szanse, że nie masz tego fundamentu zaufania dorastania.

I są szanse, że brak poczucia własnej wartości Następnie jest dlaczego czujesz się jak bzdura Nwo.

Jeśli to ty, nie chcę, żebyś się martwił lub źle się czuł o tym fakcie. Chcę, żebyście zrozumieli, że to może być kolejna rzecz, nad którą musisz pracować, aby dostać się do poziomu zaufania, na jaki zasługujesz, abyście mogli przenieść piekło ze swoim życiem.

10 brak zaufania fundacji * nie * wymówka, aby czuć żal do siebie choć. Ale to jest wiedza, że musisz pracować ciężej.

Pomyśl o zaufaniu jak nauka języka obcego. Wiesz, dlaczego tak wielu ludzi w Szwecji i Norwegii i Niemczech mówi tak niesamowite angielski? To dlatego, że zaczęli się uczyć, gdy mieli sześć lat, kiedy ich poznanie było bardziej otwarte na wchłanianie nowego języka.

Wiesz, dlaczego trudno nauczyć się wymawiać francuskie słowa w tej klasie edukacji dorosłych, którą brałeś przed COVID? To dlatego, że twój umysł jest odporny na zbieranie tych nowych informacji. Czy to oznacza, że rzucasz ręce w frustrację i mówisz: “Zapomnij o tym, nigdy nie nauczę się tego języka obcego. Jest dla mnie za późno.”

Można, ale jesteś lepszy od tego. To, co robisz, zamiast się poddawać, to praca w dupie, odrabianie lekcji, słuchanie filmów z YouTube, umieszczanie francuskich napisów na netflixie i dołączanie do francuskiej grupy meetup. Dlaczego? Ponieważ jesteś oddany nauce języka i jesteś pasjonatem robi to dla siebie.

Pewność siebie to ta sama cholerna rzecz.

Uczucie silne, wyznaczanie granic, inwestowanie w siebie i internalizacja, że nie musisz nikogo zadowolić i że nie jesteś nikomu winien kucać, to fundamenty poczucia pewności siebie jako rozwódki. I chociaż potrzeba dużo pracy i dużo cierpliwości, aby czuć się bezpiecznie we wszystkich tych rzeczach, jest w 100% możliwe, aby się ich nauczyć.

Nawet jeśli ludzie w twoim życiu sprawili, że poczujesz się jak bzdura

Nawet jeśli uwarunkowane do wiary, że należy umieścić potrzeby innych przed własnymi.

Nawet jeśli zostały podniesione na kłamstwie, że to samolubne dla kobiety, aby mieć własne cele i marzenia, które nie obracają się wokół jej rodziny.

Nawet jeśli ta zabawna, beztroska, pewna siebie, młodsza wersja siebie brakuje od lat.

Nigdy nie jest za późno, aby nauczyć się tego języka obcego.

Masz piękny wybór tutaj, teraz. Czy chcesz wpaść w swoje dawne narracje, które mówiły ci, że nigdy nie będziesz wystarczająco dobry, że nie jesteś tego wart, a twoje cele nie mają znaczenia? Czy po prostu rzucisz ręce do góry i powiesz: “Nigdy nie będę pewny siebie! Nigdy nie nauczę się tego języka obcego!”

Albo, czy weźmiesz wysoką drogę, wiesz, że zasługujesz na lepsze,nd pracy twój tyłek off? Czy nauczysz się tego obcego języka zaufania, niezależnie od tego, jak trudna będzie podróż?

Le choix est à vous, ma chère.

Autor Bio

Martha Bodyfelt jest CDC Accredited Divorce Coach® którego strona internetowa “Surviving Your Break up” pomaga czytelnikom przezwyciężyć swoje poczucie winy i odzyskać pewność siebie, aby mogli przejść z ich życia. Dla Cost-free Rozwód Bogini Recovery Kit, zatrzymać się http://survivingyoursplit.com lub spadek Martha linii w martha@survivingyoursplit.com.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSalve w świecie pandemii
Następny artykuł11 porad ekspertów by być lepszym.
Karolina
Mam na imię Karolina i mam 27 lat. Z zawodu jestem fryzjerką i co dzień słyszę wiele historii od ludzi. Zawód fryzjera to też moje hobby. Dużo rozmawiam i poznaję ciekawych ludzi.