Zostaw miłość losowi – serio?

0
387
Serce w misce

Przez długi czas chciałem założyć tego mojego przyjaciela. Jest atrakcyjna, inteligentna i ogólnie świetnie się łapa. Ale za każdym razem, gdy rozmawialiśmy o miłości, randkach i ewentualnie jej zakładaniu, odpowiadała,

Zostawię rzeczy losowi.

Na początku myślałem, że Dobra, może ona po prostu nie jest gotowa. Ale potem minął rok. Trzy lata. Pięć lat.

Minęło sześć lat, a ona wciąż jest singielką. Chociaż nie ma nic złego w byciu singlem, mój przyjaciel Czy chce być z kimś, ale ona nic z tym nie robi, zamiast zawsze mówiąc: “Zostawię rzeczy losowi”. Jak ona jest zamknięty do zdalnie aktywne w miłości, przestałem poruszać temat. Zamiast tego, przeniosłem się do utworzenia innych przyjaciół – z których jeden od tego czasu wszedł w stabilny, szczęśliwy związek w zeszłym roku, ze względu na Ken i ja.

Jak dużą rolę odgrywa los w miłości? Czy naprawdę nie mamy do odegrania żadnej roli, jeśli chodzi o miłość? Dzisiaj, chciałbym podzielić się pięć wspólnych mitów, które mogą uniemożliwiać znalezienie “jeden”:

Mit #1: Zostawię miłość losowi

Podczas gdy czytałem odpowiedzi na moje ostatnie badania na temat znalezienia miłości, zauważyłem, że niektórzy z was przyjąć zewnętrzne miejsce kontroli, jeśli chodzi o miłość. “Zewnętrzne miejsce kontroli” oznacza posiadanie światopoglądu, że rzeczy są poza kontrolą i nie ma roli do odegrania we wspomnianym wyniku. W tym przypadku widoki takie jak…

Pozwolę Bogu zdecydować, czy powinienem znaleźć miłość.

Nie sądzę, że należy wziąć kurs, aby znaleźć miłość. Czuje się nienormalny.

Nie jestem pewien, czy miłość jest czymś, co można wymusić. Nie jestem zainteresowany, aby przejść tam i data. I raczej niech miłość przydarzy się mi sama.

W takich przypadkach osoby te Zrobić chcą miłości, oni Zrobić chcą być w błogim związku, ale nie widzą siebie odgrywa żadnej roli w podejmowaniu tego się stało.

Jednak pojawia się pytanie: “Jaką rolę odgrywamy w znajdowaniu miłości?” Nie mogę udzielić jednoznacznej odpowiedzi, ale na pewno nie jest to 0%. Nie jest to również 10%. Z mojego doświadczenia, może przejść wszędzie od 40 ~ % (ja) do aż 99% (gdzie moi przyjaciele i klienci dokonali kluczowych ruchów, które doprowadziły do ich znalezienia swoich partnerów dzisiaj).

Splątanie kwantowe

Czy słyszałeś o “splątanie kwantowe”? Jest to zjawisko fizyczne po raz pierwszy ujawnione w 1935 roku w artykule Alberta Einsteina, Borisa Podolsky’ego i Nathana Rosena. Odkryli pary fotonów, czyli “splątanych” fotonów, połączonych dziwnym linkiem.

Najwyraźniej, po oddzieleniu poszczególnych fotonów w parze, zawsze można wywnioskować polaryzację jednego fotonu, mierząc polaryzację jego odpowiednika. Więc znaczenie, jeśli masz dwa fotony (A i B), i fotonu A zmiany polaryzacji, polaryzacja fotonu B zmieni się zbyt, aby dopasować do A – niezależnie od tego, jak daleko od siebie są.

Jest to tak, jakby B wiedział, że A zmieniłpomimo ogromnej odległości między nimi, mimo że nie ma znanego sposobu komunikowania się.

Splątanie kwantowe

Niewidzialne ogniwo między sparowanymi fotonami, niewytłumaczalne nawet przez fizyków dzisiaj [More on quantum entanglement: 1, 2, 3]

Kiedy to zobaczyłem, od razu pomyślałem o bratniach duszach: Dwie istoty z niewytłumaczalnym związkiem ze sobą. Tak jak jesteś wyjątkową osobą ze swoimi osobliwościami i talentami, gdzieś tam, jest ktoś, kto uzupełnia Cię w swój własny sposób. Twoje równoległe. Twój mecz yin /yang. Twój partner, aby wznieść się z tobą w życiu.

Teraz, jeśli chodzi o bratnie dusze, jest to niewidzialne ogniwo, które dzielą – aż od urodzenia (nawet wcześniej, tak właśnie narodziły się jako bratnie dusze). Nawet jeśli nie wierzysz w bratnie dusze i wszystkie te rzeczy “woo woo”, pomyśl o tym w ten sposób: kiedy wibrujesz w swojej najwyższej świadomości, w której jesteś swoim najwyższym ja i jesteś gotowy na swoją najwyższą miłość, promieniujesz swoją najjaśniejszą energią, która niewidocznie przyciąga ludzi o podobnej energii. Obejmuje to podobnie myślące dusze, potencjalnych kolegów i… bratniej duszy. Twój ostateczny związek. Twój prawdziwy mecz.

Przykład: Jak “Przyciągam” Kena do mojego życia

Od moich wczesnych lat 20-tych, było wiele rzeczy, które zrobiłem, które pomogły mi przygotować się do mojego najlepszego związku. Po pierwsze, żyjąc wierną mojej drodze, rezygnując z pracy, aby rozpocząć działalność i robiąc to, co mam robić. Po drugie, stała praca nad życiem wiernym sobie, bycie moim najwyższym ja,d wewnątrz i na zewnątrz. Po trzecie, wchodząc w poważne głębokie zanurzenie się w miłość i randki, kiedy miałem 27-28 lat, nawet wchodząc w jakieś romantyczne związki, które następnie pomogły mi być gotowym na mój ewentualny związek z Kenem.

Do czasu, kiedy byłem “zrobione”, moja energia promieniowała tak jasno, że Ken – byliśmy tylko obcy wtedy – ale mój “sygnał” głośno i wyraźnie. Pewnej nocy, o 4:30, dostał nagłe inkling zorganizować swoją książkę telefoniczną, kiedy powinien spać. (Zauważ, że byłem w Republice Południowej Afryki i go w Singapurze, więc byliśmy dosłownie 5400 mil od siebie.) To było działanie, które sprawiło, że z powrotem nawiązaliśmy kontakt i doprowadziliśmy nas do bycia razem.

Czy musiał zorganizować swoją książkę telefoniczną? Nie. Dlaczego to wtedy zrobił? To niczyja przypuszczenie, ale było kilka wskazówek, które wskazywały na to, że jest to synchronizacja vs “wypadek”:

 1. Nigdy nie organizuje swojej książki telefonicznej. Kiedykolwiek.
 2. Usuwał niektóre nazwiska i sortował niektóre nazwiska. Potem zobaczył moje imię pod “C” (“Celestine Chua”) i pomyślał o wiadomości do mnie, mimo że nie organizował się z zamiarem wiadomości nikomu.
 3. Do tej pory nigdy się nie wysyłaliśmy. Mój numer właśnie siedział w jego telefonie przez ostatnie 4,5 roku, prawdopodobnie z mojej wizytówki.
 4. Mimo że ostatni raz spotkaliśmy się 4,5 roku temu (mijaliśmy się na ulicy), mógł mnie bardzo żywo zapamiętać. (Nie, nie czytał wtedy mojego bloga.)
 5. Po tym, jak wysłał mi wiadomość, przestał organizować swoją książkę telefoniczną i poszedł spać. Byłem jedyną osobą, którą wysłał tej nocy.

Jego niewinne “hi” doprowadziło do tysięcy wymian tekstu, do nas staje się parą, do wniosku, do małżeństwa. I tym samym rozpocząć naszą wspólną podróż.

Galaxy

Jeśli mnie zapytacie, zostaliśmy wciągnięci w życie, ponieważ nasza świadomość była na właściwym meczu. Gdybyśmy nie byli, nie mielibyśmy ponownego zapoznania się; nawet gdybyśmy to zrobili, również nie bylibyśmy razem, ponieważ nie bylibyśmy jeszcze gotowi na przyjęcie siebie nawzajem.

Twoja rola w miłości

Chociaż myślę, że większość ludzi mają tendencję do przyjęcia 0% odpowiedzialności w miłości, chciałbym zaproponować coś przeciwnego: Masz o wiele większą rolę do odegrania w miłości, niż myślisz.

W końcu, kiedy jesteś obojętny na swojej ścieżce miłości, naturalnie zamykasz się od innych. Wyświetlasz sygnał zamknięty, a nawet brak sygnału. Mówisz, że chcesz być w związku (lub chcesz głęboko w dół), ale na zewnątrz masz ten ogromny szyld, który mówi: “Przepraszam, nie interesuje [in love]. Odejdź”. To myli wszechświat i pozostawia ją zastanawiać, Errr, co dokładnie chce on / ona?

Ponieważ twoje intencje i działania nie są zgodne, zamanifestujesz niewyrównane wyniki — postrzępione, sporadyczne spotkania z mężczyznami/kobietami, które nie kończą się niczym. Dla niektórych: toksyczne, niespełniające relacje. Dla innych: jałowe życie randkowe, ponieważ nie chcą angażować się w tworzenie swojego przeznaczenia miłosnego. Co jest naprawdę niefortunne, ponieważ w głębi duszy, może być wspaniały facet / dziewczyna, gotowy do spełnienia swojej prawdziwej miłości i stworzyć relację swojego życia!

Z drugiej strony kiedy bierzesz na siebie swoje życie miłosne, nagle otwierają się możliwości. Mężczyźni / kobiety, których nigdy wcześniej nie spotkałeś, pojawiają się. Ludzie pytają cię na randki, bardziej niż zwykle. (Zdarzyło mi się to, kiedy otworzyłem się, rok przed tym, jak poznałem Kena). Spotykasz coraz więcej kompatybilnych mężczyzn / kobiet.

Ponieważ jesteś świadomy swojej roli w miłości, podejmujesz również proaktywne, pozytywne działania, aby przyciągnąć swojego “jedynego”. Zaczynasz robić rzeczy, których normalnie nie robisz, które wydają się przypadkowe, ale naprawdę prowadzą cię do twojego “jedynki”. Z kolei prowadzi cię do “jedynki”♥ 😀

Cytując stronę Twinflame Soulmates:

Synchronizacja jest częstym zjawiskiem między bliźniaczymi płomieniami a bratnimi duszami (Celes: twin flames = soulmate lovers). Istnieje synchronizacja w działania dublowane które występują w ich życiu […] które wydają się jest bardzo mało prawdopodobne, aby stało się to przez przypadek.

Bliźniacze dusze mają tendencję do spotykania się, gdy obie są na etapie, aby przyspieszyć ich naukę i rozwój. Gdy jeden jest gotowy do przebudzenia, tak będzie drugi, ale często sprowadza się to do wolnej woli każdej osoby, czy jest gotowa spojrzeć do wewnątrz i podjąć działania […] lub pozostać w ego lub cień siebie.

Prawda: Czasami los jest zajęty; musisz dać jej pomocną dłoń. Będąc proaktywną miłością, pomaga ci wytyczać twoją ścieżkę miłości, przyciągać odpowiednich ludzi i otwierać cię na nowe możliwości w miłości. 🙂

Mit #2: “Żyj swoim życiem” i miłość przyjdzie

Ludzie często harfują się na powiedzenie: “Żyj swoim życiem i miłością przyjdzie ci na drodze.” Po tym wszystkim, “żyć jak najlepiej” jest jedną z moich wskazówek na temat znalezienia miłości. W mojej serii bratniej duszy, podzieliłem się również tym, jak skupiałem się na “życiu w moim życiu”, kiedy pojawił się Ken.

Choć ważne, istnieją inne części do równania miłości niż tylko “życie swoim życiem.” Na przykład, usuwanie wewnętrznych bloków do miłości. Przetwarzanie bagażu emocjonalnego (na przykład z poprzednich związków). Odkrywanie bloków singlehood, w tym obawy o miłość, które wielu z nas ma. Przetwarzanie powiedział obawy. Odkrywanie ograniczających przekonań o sobie. Zajęcie się wspomnianymi poglądami ograniczającymi. Naprawdę otwierając swoje serce na miłość.

Dopóki nie zostaną one zrobione, bloki te mogą przeszkadzać ci w podróży miłosnej. Co gorsza, mogą nawet przyciągnąć toksyczne mecze, ponieważ energicznie jesteś w złym miejscu!

Zanim Ken ponownie wszedł do mojego życia, byłem przez cały czas singlem. Głównym powodem było to, że byłem bardzo choiceful o tym, kim chcę być z. Nie widziałem sensu bycia z kimś, chyba że poczułem silny związek i zobaczyłem razem potencjał. (Ta osoba okazała się Ken.)

Teraz było coś innego jazdy mój singiel: mój podświadome blokady miłości. Należy pamiętać, że bloki te były bloki głębokieZnaczenie Nie wiedziałem, że istnieją, dopóki nie zrobiłem głębokiego nurkowania w siebie i miłości. Gdybym nie poświęcił czasu na poważne zbadanie siebie i miłości, nigdy bym ich nie odkrył. Obejmowały one

 • Strach przed byciem z kimś
 • Strach przed tym, że nie będzie wystarczająco dobry
 • Uczucie niegodnej miłości
 • Wrodzone pragnienie pozostania singlem, mimo że twierdzi, że w inny sposób
 • Kwestie seksualności
 • Brak zaufania do mojej wartości jako kobiety
 • Unclarified obraz mojego idealnego partnera (myślałem, że mam go smack w dół od 22-23, ale nie, nie zrobiłem)
 • Obawiam się, że nie mogłem nikogo znaleźć
 • Problemy z obrazem ciała (do połowy lat 20-tych)
 • Brak zaufania do mojego prawdziwego piękna (Do połowy lat 20-tych)

Energicznie, bloki te przyciemniły moje “światło”. Oni “zachmurzone” moja aura, co mętny. W rezultacie uniemożliwili mi promieniowanie na moim najwyższym ja, a nawet przyniósł ze sobą toksyczne złe połączenie (które szybko odcięty). To było po przetwarzane tych śmieci i wyczyszczone moje “rzeczy”, że moja aura może promieniować na najwyższym poziomie i wyciągnąć Ken w (patrz Myth #1). Gdybym nie wyczyścił tych bloków, nie sądzę, bym był w stanie przyciągnąć Kena z powrotem do mojego życia.

Jeśli jesteś singlem przez jakiś czas lub konsekwentnie przyciągasz złe połączenia, możliwe, że masz do czynienia z takimi blokami. Teraz każdy bloki są inne, specyficzne dla Ciebie i Twojej historii. Chcesz zadać sobie pytanie: “Dlaczego przyciągam ludzi X? / Dlaczego nie przyciągam mojego pożądanego meczu?”, “Czy coś mnie blokuje w miłości?” i “Jak mogę rozwiązać te bloki?” Te pomogą Ci rozpocząć odkrywanie tych bloków.

(W 2015 r Dusza bratnia podróż, Będę z tobą pracować, aby odkryć swoje indywidualne bloki miłości i zająć się nimi, abyś mógł emanować swoją najlepszą energią i przyciągnąć odpowiednią dla Ciebie.)

Prawda: “Żyj swoim życiem” to tylko część równania znajdowania miłości. Jeśli od jakiegoś czasu jesteś singlem lub przyciągasz niekompatybilnych partnerów, prawdopodobnie blokujesz cię przed swoją najwyższą miłością. Dopóki te bloki nie zostaną rozwiązane, po prostu “życie swoim życiem” niczego nie zmieni.

Mit #3: Miłość powinna się zdarzyć naturalnie

Pragnienie znalezienia miłości “naturalnie” jest bardzo azjatyckie (prawdopodobnie także gdzie indziej). Wielu ludzi w Azji ma romantyczne pojęcie miłości i odmawia przyjęcia proaktywnego stanowiska w miłości, ponieważ czują, że jest to “nienaturalne” i “nienormalne”.

Co to jest “naturalne” choć?

 • Nie podejmowanie celowych działań w celu znalezienia miłości
 • Znajdowanie kogoś w “normalnym” środowisku, takim jak praca, szkoła, kościół lub istniejąca sieć społecznościowa
 • Nie randki online, Nie ułożone randki, Nie randki w ciemno, Nie imprezy singlowe
 • Nie biorąc kursy, aby znaleźć miłość
 • Udając, że nie dbasz o swoje życie miłosne, kiedy to robisz
 • Nawet jeśli podejmiesz celowe działanie, zaskręć go w taki sposób, że nie wygląda to celowo. Na przykład: Udawaj, że towarzyszysz znajomemu na imprezie, kiedy naprawdę chcesz spotkać dziewczyny / facetów. Idź na wydarzenie i udaj zainteresowanie, gdy jesteś naprawdę tam na randki.

Problem z “naturalnie” jest jesteś goner, jeśli nie spełniają nikogo zgodnego w “naturalnym” środowisku.

Załóżmy, że nie spotkałeś nikogo w szkole, a w twoim obecnym miejscu pracy nie ma kompatybilnych meczów (np.s już żonaty lub jest zalany mężczyzn / kobiet na swoją korzyść), to koniec. Większość ludzi spędza 10 godzin w pracy każdego dnia, odpoczywa i spędza czas z rodziną / starymi przyjaciółmi w weekend, spłukać i powtórzyć. Jeśli nie zmieniasz pracy co sześć miesięcy lub twoja praca z natury pozwala regularnie spotykać się ze stadem nowych ludzi (większość ofert pracy nie), nie spotkasz nikogo, trzymając się swojej rutyny.

Przykład: Kobieta w księgowości, otoczona kobietami każdego dnia

Mam dobrą przyjaciółkę w księgowości i właśnie z tym musiała się zmierzyć.

Nie wiem o innych krajach, ale tutaj, rachunkowość jest karierą zdominowaną przez kobiety. Cokolwiek niewielu mężczyzn są zwykle małżeństwem, podczas gdy istnieje mnóstwo kobiet. Co roku pojawia się nowa partia młodych (kobiet) absolwentów, którzy wchodzą w dziedzinie rachunkowości, więc w zasadzie jest niekończąca się powódź kobiet. (Aby dać ci pomysł, 75% członków Singapuru ACCA to kobiety! ACCA jest globalnym organem dla profesjonalnych księgowych.)

Tak więc, mój przyjaciel zaczął sprawdzać losowe wydarzenia singlowe z zabawną, otwartą postawą. Zaczęła to w połowie lat 20., podczas gdy większość ludzi robi to tylko w późnych latach 20-tych / na początku lat 30-tych (gdy presja społeczna ciąży na nich). Nie spotkałem nikogo, ale hej, to było dobre dla doświadczenia!

Kiedy jej przyjaciółka zaproponowała ustawienie jej z innym przyjacielem, pomyślała, Dlaczego nie? Po prostu spotkaj się jako przyjaciele. Nie musi prowadzić do niczego. I to zrobiła. Ona i facet uderzył go, i stał się kilka po kilku tygodniach. Potem trzy lata randek. W zeszłym roku wzięli ślub.

Gdyby moja przyjaciółka nie wyprowadziła się ze swojej “strefy”, nie poznałaby męża. Jeśli mnie zapytasz, są one jednym z najbardziej kompatybilnych par, jakie znam. A wszystko zaczęło się od wyruszenia z jej “naturalnej” przestrzeni, aby poznać nowych ludzi i ewentualnie znaleźć miłość.

Prawda: Twój (przyszły) partner nie wyskoczy z telewizora. Jeśli nie spotkałeś nikogo zgodnego, być może nadszedł czas, aby coś zmienić. Wychocie tam, aby poznać nowych ludzi, odkrywanie osobistych zainteresowań (które pozwalają poznać innych) i sprawdzanie nowych kanałów randkowych to miejsca, w których możesz zacząć.

Mit #4: Wszyscy dobrzy mężczyźni / kobiety są brane

Kiedy byłem singlem, czasami zastanawiałem się, czy wszyscy dobrzy ludzie zostali zabrani. Nigdy nie trzymałem tej myśli na długo, ponieważ wierzyłem w sposób obfitości. Tak jak są wielcy faceci, którzy są małżeństwem, istnieje wiele wspaniałych facetów, którzy są samotni.

A potem poznałem Kena i pomyślałem, że jest najlepszym facetem, jakiego mogłem kiedykolwiek poznać. Jednak przed Kenem spotykałem się z niekompatybilnymi facetami. To udowodniło mi, że są tam niesamowici ludzie, którzy są samotni, a to, że ich nie widzisz (jeszcze) nie oznacza, że nie istnieją.

Jeśli się nad tym zastanowić, na świecie jest siedem miliardów ludzi. Więc załóżmy, że jesteś 30 ~ 35, kobieta, i szukasz faceta między 35 i 45. Zakładając podział płci na 50%, proporcjonalny rozkład między 15 a 64 ami i 38% wskaźnik samotności dla facetów w wieku docelowym, to pozostawia cię z 0,18 miliarda facetów w twoim zasięgu.

Załóżmy, że masz pewne konkretne kryteria (osobowość, religia, rasa, wysokość, cokolwiek) i tylko 0,01% tych facetów spełnia kryteria. (0,01% = 1 na 10 000).) To pozostawia cię z 0,018 milionów facetów. Lub 17 556 facetów. Pojedyncze, kompatybilne chłopaki. To dużo!

A w dzisiejszym globalnym świecie, gdzie wszyscy są połączeni, a przestrzeń fizyczna nie jest już prawdziwym separatorem, oznacza to, że łatwiej jest poznać nowych ludzi niż kiedykolwiek. Więc to już nie jest kwestia nie o prawo meczu, ale raczej, jak możesz przygotować się na swój właściwy? I gdzie można zacząć znajdować zgodne osoby?

Teraz, to jest taka sama dla Ciebie, nawet jeśli jesteś facetem szuka dziewczyny. (Jeśli nie stosunkowo łatwiejsze, bo faceci mają przewagę vs kobiet w randki, zwłaszcza po 30 roku życia.) W rzeczywistości, mój ostatni klient (mężczyzna) właśnie dostał się do stabilnego związku z bardzo ładną panią – i wygląda na to, że może ona również być jednym! 🙂 Oto e-mail, który wysłał do mnie dwa dni temu:

For [X]Bardzo dobrze! Tak myślę to pierwszy raz, kiedy byłem przyciągany do kogoś tak samo w ich osobowości i wygląd. Wspomniałem, że lubię dziwaczne poczucie humoru i oboje to dostaliśmy. Ona jest duża w przyrodzie i robi rzeczy na zewnątrz, które jestem pewien, że będziesz pamiętać, jest to, co naprawdę lubię – ale nie rób wystarczająco dużo. Ona je naprawdę zdrowe i smaczne jedzenie, które ma na mnie dobry wpływ.

Więc w sumie, bardzo szczęśliwy! Ona jest opiekunem. 🙂

Wkrótce mamy zaplanowaną podróż. Zwykle nie jestem typem do rezerwacji wakacje tak szybko, gdy po raz pierwszy wychodzi z kimś, ale to po prostu czuje się dobrze, więc zarezerwowaliśmy je po kilku tygodniach razem.

Dziękujemy za bycie trenerem najwyższej klasy.

On jest zwykle naprawdę rozmyślać o tym, z kim umawia się i wchodząc w związek, więc dla niego powiedzieć powyżej, oznacza to, że jest naprawdę poważne. Mogłem również poczuć różnicę od tego, jak opisał ją już przed pierwszą randką, a później po drugiej randce, więc jestem bardzo szczęśliwy, widząc ich razem i go tak szczęśliwego w związku teraz. 🙂

Moim punktem jest to, że bez względu na to, kim jesteś, wiek lub pochodzenie, istnieją kompatybilne mecze tam dla Ciebie. Istnieje mnóstwo wielkich samotnych facetów i dziewcząt tam, i nie można powiedzieć, że “wszyscy dobrzy mężczyźni / kobiety są brane”, gdy jesteś prawdopodobnie opierając się na warstwy próbki, która nie więcej niż 0,001% rzeczywistego świata.

Co dalej? To wtedy o dostosowanie się wewnątrz i na zewnątrz, aby przyciągnąć prawo jeden, a następnie podejmowania pozytywnych działań, aby przyciągnąć go / jej i umieścić rzeczy w ruchu. 🙂 (patrz wyżej).

Prawda: Istnieje wiele wielkich singli tam, chcąc spotkać się z ich prawo. Jeśli uważasz inaczej, to tylko dlatego, że jeszcze ich nie poznałeś. Wyjdź tam i poznaj nowych ludzi! 🙂

Mit #5: Nigdy nie znajdę kogoś

Słyszę to od tak wielu moich pojedynczych przyjaciół, czytelników i klientów. I całkowicie rozumiem, skąd pochodzą. Miłość może być trudna. Może to być dejecting. I to może być wręcz frustrujące.

Wystarczy położyć to prosto w przypadku, gdy jest to jedyny artykuł kiedykolwiek przeczytać tutaj:

 • Nie musisz być w związku, aby być szczęśliwym.
 • Jesteś kompletny jak ty.
 • Powodem, dla którego chcesz być w związku, jest to, że jest to nowe doświadczenie w życiu, jest nieodłączną częścią rozwoju życia, a bycie z właściwą osobą pomoże Ci ewoluować na twojej drodze (i od ciebie do niego też).
 • Bycie w zdrowym, świadomym związku podnosi twoje życie na zupełnie nowy poziom. Ken i ja byliśmy całkowicie szczęśliwi przed spotkaniem, a po spotkaniu znaleźliśmy nowe wymiary życia, o których nigdy nie wiedzieliśmy, że istnieją. Być może widzieliście to również w innych parach.

To powiedzia re, chcę poinformować, że do ciebie czytanie tego, jest prawdopodobne, że nie znam cię (jeszcze). Jest prawdopodobne, że nie znam twojej romantycznej sytuacji (jeszcze). Jest prawdopodobne, że byłeś obarczony wieloma trudnościami w miłości, był na ciężarze negatywnych związków przed, lub po prostu nie datowane przed jak nie spotkałeś się z właściwą.

Ale — nie poddawaj się! Wiedz, że miłość jest piękną rzeczą, i to coś, co każdy z nas ma w zanadrzu dla nas. Ty, ja, wszyscy.

Jeśli jesteś zmęczony lub sceptyczny co do swojej ścieżki miłości, wystarczy spojrzeć na przykłady sukcesu w tym poście. (W rzeczywistości było ich więcej, ale musiałem je wyciąć, ponieważ post był zbyt długi. Na przykład, PE reader Rhonda, który ma 50 lat, rozwiedziony, ale jest w kochającym związku teraz i kierunku małżeństwa. Mój przyjaciel N, 40, rozwiódł się z dwójką dzieci, ale jest w kochającym związku teraz też z wielkim kwalifikującym się człowiekiem, który jest gotowy do podjęcia jej dzieci jako własne.) Spójrz na ludzi w swoim życiu, którzy znaleźli swoje “jeden” po wielu latach. Są to ludzie, którzy kiedyś byli zmęczeni miłością, ale w końcu znaleźli swoją “jedyną”. To samo dotyczy ciebie!

Wszyscy jesteśmy na naszych indywidualnych ścieżkach miłości, więc nie porównujcie się z innymi. Zamiast tego użyj innych jako przykładów tego, jak możesz też znaleźć miłość. Skoncentruj swoją energię na wyrównywania siebie i przyciąganiu swojej najlepszej miłości, w przeciwieństwie do bycia sceptycznym, co tylko emanuje negatywną energią i przyciąga złe połączenia. Oczyść swoje bloki miłości, podejmij proaktywne działania, aby dopasować swoje intencje miłości i żyj swoim najlepszym życiem wiernym sobie. Następnie wciągniesz prawą “jedynę”.

Prawda: Miłość może być frustrująca. To może być mylące. Jednak nie jesteś sam w swoich zmaganiach. Podobnie jak inni znaleźli swoją najlepszą miłość, ty też możesz. Skoncentruj się na posiadaniu swojej prawdziwej mocy, czyszczeniu bloków miłości i podejmowaniu proaktywnych działań, aby dopasować swoje intencje do miłości. Wtedy miłość przyjdzie ci na drodze.

Soulmate Journey: Gotowy, aby przejąć kontrolę nad twoim przeznaczeniem miłości? ♥

Będę zamykać rejestrację dla Dusza bratnia podróż, mój nadchodzący kurs na przyciągnięcie najwyższej miłości. I’ve been komunikowania się z niektórymi rejestrujących i jestem SUPER podekscytowany pracy z wami. 🙂

Dusza bratnia podróż jest Kurs coachingu grupowego LIVE, gdzie będę współpracować z wami (i innymi uczestnikami), aby iść naprzód w twojej podróży miłosnej. NIE jest tooczywiście, co oznacza, że nie będę rzucał ci kilka filmów do obejrzenia na własną rękę. To nie jest kurs, w którym formuję się w jakiś szablon cookie-cutter, aby przyciągnąć dużą grupę facetów / dziewcząt – raczej jest to autentyczny kurs relacji w samo-wyrównanie I świadomego działania, aby przyciągnąć waszą najwyższą miłość ze wszystkich. Aby przyciągnąć twoją najwyższą miłość do TY.

Już zablokowałem swój czas na następne 10 tygodni, aby pracować z tobą. Wierzę, że zasługujesz na naprawdę niesamowite facet / dziewczyna, nie niezgodne daty / partnerów może być spotkanie (i życie montażu się do). Mam nadzieję, że dacie mi tę możliwość, abyście was wspierali w rysowaniu waszej prawdziwej miłości.

To jest OSTATNIE WEZWANIE. Poziom GOLD z osobistym coachingiem jest wyprzedany, ale standardowy bilet na kurs z dostępem społeczności jest nadal dostępny. Zdobądź bilet TERAZ, aby zabezpieczyć swoje miejsce. Trzymam grupę na małym poziomie, aby każdy zwrócił na siebie uwagę. Nie będę tego prowadził przez co najmniej kolejny rok.

Przeczytaj więcej o Soulmate Journey tutaj, zarejestruj swój bilet tutaj, a wkrótce do zobaczenia. 🙂 Pierwsza klasa rozpoczyna się 28 lutego i nie mogę się doczekać, aby zacząć z tobą! 🙂

Rejestracja zostanie zamknięta po osiągnięciu limitu.

Aktualizacja 28 lut, 2015: Nasza klasa jest już PEŁNA, a rejestracja jest już zamknięta. Aby być informowanym o następnym biegu, zapisz się do bezpłatnego newslettera PE. Dziękuję! 🙂

Jest to część mojego Singiel i znalezienie miłości Serii:

Zdjęcie: Serce w misce, Połączone fotony, Galaktyka

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułŚlub – godne miejsca
Następny artykułCzłowiek uratował 160 osób przed samobójstwem
Damian
Mam na imię Damian i od zawsze interesuję się psychologią. Jako 28 latek potrafię rozpoznać ludzkie potrzeby oraz problemy. Moje hobby to żeglarstwo lecz bardziej interesuje mnie psychologia i człowiek.